OD 10:00
Obejrzyj w
Sportowy Poranek
Subskrybuj
  • Czas na mecze polskich drużyn w el. Ligi Konferencji!
  • Zapowiadamy spotkania Pogoni i Lechii w Europie

Vinicius Jr. podjął decyzję w sprawie dalszej gry dla Realu Madryt. Jednoznaczna deklaracja Brazylijczyka

Vinicius Jr. podjął decyzję w sprawie dalszej gry dla Realu Madryt. Jednoznaczna deklaracja Brazylijczyka
Meng Dingbo / Press Focus
Autor: Hubert Kowalczyk 21 cze 2022 | 10:33
Vinicius Junior podpisze nowy kontrakt z Realem Madryt. Brazylijczyk udzielił wywiadu dla "Sportv", w którym jasno zadeklarował się w sprawie swojej przyszłości.
Od kilku tygodni trwały spekulacje dotyczące przyszłości Viniciusa Juniora. O piłkarza zabiegał szereg europejskich klubów, który miał nadzieję na przekonanie kluczowego piłkarza Realu Madryt.
Dalsza część tekstu pod wideo
Sam zawodnik i "Królewscy" pozostawali jednak nieugięci. Obie strony odrzuciły ofertę ze strony PSG, które proponowało Brazylijczykowi gigantyczne zarobki. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.
Obecnie wszystko wskazuje na to, że Vinicius Junior przedłuży swój kontrakt z Realem. Aktualna umowa jest jeszcze ważna przez dwa lata, lecz Hiszpanie chcą zabezpieczyć przyszłość swojej gwiazdy.
Również sam skrzydłowy dobrze zapatruje się na kontynuowanie współpracy. Zawodnik udzielił wywiadu dla "Sportv", w którym jasno zadeklarował się w sprawie swoich decyzji.
- Zainteresowanie ze strony innych klubów? Chcę zostać w Madrycie, tworzyć historię najlepszego klubu na świecie - powiedział Brazylijczyk.
Fabrizio Romano dodaje, że na Viniciusa Juniora czeka kontrakt, który przedłuży jego umowę do 2027 roku. Ogromnym zwolennikiem talentu piłkarza jest sam Florentino Perez.
W minionym sezonie 21-letni Brazylijczyk należał do grona najważniejszych zawodników Realu Madryt. Młody skrzydłowy miał bezpośredni udział w ponad 40 bramkach swojego zespołu.
Źródło: sportv

Dyskusja 9