Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące

Waldemar Fornalik zgorszony zachowaniem kibiców Legii. "To było zatrważające"

Waldemar Fornalik
Źródło zdjęcia: Marcin Kadziolka / shutterstock.com

Waldemar Fornalik jest zgorszony zachowaniem kibiców Legii Warszawa. Fani stołecznego zespołu dali mu się we znaki podczas meczu rezerw swojego klubu z Piastem Gliwice w Pucharze Polski.

Mistrzowie Polski wygrali z czwartoligowcem 2:0 i wiosną zagrają w ćwierćfinale rozgrywek. Sam mecz, który odbył się na stadionie w Ząbkach, toczył się w mało sportowej atmosferze.

- Kibice pluli w kierunku naszej ławki rezerwowych, wyzywali nas. Liczba wulgaryzmów, która padła z trybun w trakcie meczu, była zatrważająca. Dawno się z czymś takim nie spotkałem. Jest to tym bardziej przykre, że w Legii zagrało wielu młodych chłopaków, wielu także siedziało na trybunach. A my wszyscy musieliśmy tego wysłuchiwać - ubolewał Fornalik.

Według Sport.pl szkoleniowiec Piasta tuż po meczu przekazał swoje uwagi Dariuszowi Mioduskiemu. To właśnie prezes Legii jako pierwszy dowiedział się o nagannym zachowaniu kibiców swojego klubu.

Źródło: sport.pl
Wszystkie

Sportbuzz

Dyskusja

2
4 gru 2019 | 07:39
+2
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Hehe, warszawa to patologiczne miasto
3 gru 2019 | 23:06
+1
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
czy prezes Mioduski był tak totalnie naj...ny ,że musiał się "dowiadywać" o skandowanych wyzwiskach? przecież siedział na VIPtrybunie.
{{comment.created_datetime}}
(Edytowany)
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})
×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.