Watford pokonał Crystal Palace i awansował do półfinału Pucharu Anglii

Peter_Fleming / Shutterstock
Watford FC awansował do półfinału Pucharu Anglii. "Szerszenie" pokonały u siebie w sobotnim meczu półfinałowym Crystal Palace FC 2:1.
Na przerwę w lepszych nastrojach schodzili gospodarze. Prowadzenie w 27. minucie dał im Etienne Capoue. W 62. minucie "Orły" zdołały wyrównać. Bramkę zdobył dla nich Michy Batshuayi. Losy rywalizacji rozstrzygnęły się w 80. minucie. Gola na wagę awansu drużyny z Vicarage Road, która tylko raz w swojej historii zagrała w finale tych rozgrywek, strzelił Andre Gray.
W pozostałych ćwierćfinałach w sobotę Swansea City AFC zagra u siebie z Manchesterem City, a Wolverhampton Wanderers z Manchesterem United. Natomiast w niedzielę Millwall FC zmierzy się z Brighton & Hove Albion.