Watford wygrywa swój pierwszy mecz w sezonie! Norwich City spadło na ostatnie miejsce w Premier League

alphaspirit / shutterstock
Norwich City przegrało u siebie z Watfordem FC 0:2 (0:1) w pierwszym meczu 12. kolejki Premier League. Dla "Szerszeni" to premierowe zwycięstwo w tym sezonie.
Goście znakomicie rozpoczęli spotkanie na Carrow Road, bo już w 2. minucie Gerard Deulofeu przejął piłkę, ruszył do przodu, wbiegł w pole karne i trafił do siatki precyzyjnym strzałem.
W 52. minucie Hiszpan do gola, dorzucił jeszcze asystę. Dośrodkował z lewej strony na piąty metr, gdzie najszybszy przy piłce był Andre Gray, który ustalił rezultat spotkania na 2:0 dla "Szerszeni".
Od 65. minuty goście grali w osłabieniu po drugiej żółtej kartce dla Christian Kabasele. Gospodarze nie wykorzystali jednak gry w przewadze.
Watford FC wygrał pierwszy mecz w tym sezonie, ma na koncie 8 punktów i przesunął się na osiemnastą pozycję w tabeli Premier League.
Stawkę zamyka Norwich City z dorobkiem 7 punktów. "Kanarki" na zwycięstwo czekają od połowy września. Ich seria meczów bez wygranej to w tym momencie siedem spotkań.
Łukasz Karyniewski08 Nov 2019 · 23:01