Watford wygrywa swój pierwszy mecz w sezonie! Norwich City spadło na ostatnie miejsce w Premier League

Twitter
Autor: Łukasz Karyniewski 8 lis 2019 | 23:01
Norwich City przegrało u siebie z Watfordem FC 0:2 (0:1) w pierwszym meczu 12. kolejki Premier League. Dla "Szerszeni" to premierowe zwycięstwo w tym sezonie.
Goście znakomicie rozpoczęli spotkanie na Carrow Road, bo już w 2. minucie Gerard Deulofeu przejął piłkę, ruszył do przodu, wbiegł w pole karne i trafił do siatki precyzyjnym strzałem.
W 52. minucie Hiszpan do gola, dorzucił jeszcze asystę. Dośrodkował z lewej strony na piąty metr, gdzie najszybszy przy piłce był Andre Gray, który ustalił rezultat spotkania na 2:0 dla "Szerszeni".
Od 65. minuty goście grali w osłabieniu po drugiej żółtej kartce dla Christian Kabasele. Gospodarze nie wykorzystali jednak gry w przewadze.
Watford FC wygrał pierwszy mecz w tym sezonie, ma na koncie 8 punktów i przesunął się na osiemnastą pozycję w tabeli Premier League.
Stawkę zamyka Norwich City z dorobkiem 7 punktów. "Kanarki" na zwycięstwo czekają od połowy września. Ich seria meczów bez wygranej to w tym momencie siedem spotkań.

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

Dyskusja 1

9 lis 2019 | 04:08
0
Cóż. Watford od kiedy wrócił do PL krąży gdzieś w dole tabeli. O Norwich sam nie wiem co myśleć. Jednego dnia wygrywają z ManCity, drugiego nie radzą sobie z 10 graczami jednego ze słabszych klubów PL. Tym bardziej, że mają w zespole T. Pukki'ego, który w tym momencie jest pod ogromną presją. Jeśli w takim meczu nie strzela to nie wygląda to za dobrze.