Watford żegna się z Pucharem Anglii. Niespodziewana porażka "Szerszeni" na Prenton Park

Peter_Fleming / Shutterstock
Tranmere Rovers FC pokonali u siebie po dogrywce Watford FC 2:1 (1:1, 1:0) w ostatnim powtórzonym spotkaniu trzeciej rundy rozgrywek o Puchar Anglii.
Na Prenton Park prowadzenie gospodarzom do przerwy zapewnił Kameruńczyk Emmanuel Monthe. Po zmianie stron wyrównał Kaylen Hinds. Losy zaciętej konfrontacji rozstrzygnął minutę przed zakończeniem pierwszej części dogrywki Connor Jennings.
"Szerszenie" nie były już w stanie odrobić strat i zostali sensacyjnie wyeliminowani.
Rywalizujący na poziomie League One zespół z Birkenhead podejmie w następnej rundzie Manchester United. Spotkanie odbędzie się już w najbliższą niedzielę.