Ważne zwycięstwo RB Lipsk w Lidze Mistrzów. Dwa gole w Sankt Petersburgu [WIDEO]

YouTube
Cenne zwycięstwo RB Lipsk w Lidze Mistrzów. Niemcy wygrali na wyjeździe z Zenitem Sankt Petersburg 2:0
Przyjezdni objęli prowadzenie na Gazprom Arena w doliczonym czasie gry pierwszej połowy. Wówczas Diego Demme dopadł do piłki za polem karnym i mocnym strzałem pokonał Michaiła Kierżakowa.
W 63. minucie prowadzenie zespołu z Saksonii powiększył Marcel Sabitzer, który wykorzystał podanie Emila Forsberga i zdołał umieścić futbolówkę w siatce.
Podopieczni Juliana Nagelsmanna mają na koncie dziewięć punktów i są liderem swojej grupy. Gracze Siergieja Siemaka z dorobkiem czterech "oczek" plasują się na drugiej pozycji.
W następnej kolejce rosyjski klub zagra z Olympique Lyon, z kolei popularne "Byki" zmierzą się u siebie z SL Benfica.
Marcin Karbowski05 Nov 2019 · 20:53