Ważne zwycięstwo Realu Madryt! "Królewscy" wciąż walczą o tytuł [WIDEO]

Real Madryt wygrał z Athletikiem 1:0. "Królewscy" wciąż nie objęli jednak fotelu lidera La Liga.
W pierwszej połowie żadna z drużyn nie zdołała oddać celnego strzału. Najciekawiej było za sprawą kontrowersji sędziowskich. Po zagraniu Alvaro Odriozoli jeden z obrońców Athletiku zagrał piłkę ręką. Arbiter Mateu Lahoz nie podyktował jednak rzutu karnego.
Po przerwie doskonałą okazję miał Casemiro. Brazylijczyk oddał mocny strzał z odległości kilku metrów od bramki Unaia Simona, ale trafił w poprzeczkę.
W 68. minucie do siatki w końcu trafił Nacho Fernandez. Casemiro wcielił się w rolę asystenta.
Real dowiózł jednobramkowe zwycięstwo do końca, ale Atletico wygrało swoje spotkanie i wciąż okupuje miejsce na czele ligi. Przewaga "Los Colchoneros" wynosi W ostatniej kolejce ekipa "Zizou" zagra z Villarrealem.
Adam Kłos16 May 2021 · 20:23