Ważne zwycięstwo Realu Madryt! "Królewscy" wciąż walczą o tytuł [WIDEO]

Autor: Adam Kłos 16 maj 2021 | 20:23
Real Madryt wygrał z Athletikiem 1:0. "Królewscy" wciąż nie objęli jednak fotelu lidera La Liga.
W pierwszej połowie żadna z drużyn nie zdołała oddać celnego strzału. Najciekawiej było za sprawą kontrowersji sędziowskich. Po zagraniu Alvaro Odriozoli jeden z obrońców Athletiku zagrał piłkę ręką. Arbiter Mateu Lahoz nie podyktował jednak rzutu karnego.
Po przerwie doskonałą okazję miał Casemiro. Brazylijczyk oddał mocny strzał z odległości kilku metrów od bramki Unaia Simona, ale trafił w poprzeczkę.
W 68. minucie do siatki w końcu trafił Nacho Fernandez. Casemiro wcielił się w rolę asystenta.
Real dowiózł jednobramkowe zwycięstwo do końca, ale Atletico wygrało swoje spotkanie i wciąż okupuje miejsce na czele ligi. Przewaga "Los Colchoneros" wynosi W ostatniej kolejce ekipa "Zizou" zagra z Villarrealem.
0 - 1
16 maj 2021 | 18:30 (zakończony)

Przebieg meczu

59'
(V. Junior)
64'
Mikel Vesga Arruti
(I. Williams)
65'
(Jon Morcillo Conesa)
68'
84'
90'
1'

śr. wiek: 26.7 lat
TYLKO DO 19.06, 23:59. Bez wpłaty własnej, bez ryzyka i bez obrotu w ETOTO z kodem MECZYKI5 - SPRAWDŹ

2720 PLN

Oferta na EURO 2020 w Fortunie! 600 PLN bez ryzyka, 20 PLN bez depozytu i 2100 PLN od wpłaty!

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

ETOTO
Tylko do 19.06!

TYLKO DO 19.06, GODZ. 23:59! 5 PLN bez depozytu i 100 PLN zakład bez ryzyka, bez obrotu. Jeśli przegrasz, otrzymujesz kasę z powrotem i możesz ją od razu wypłacić.

Dyskusja 45

16 maj 2021 | 20:26
0
Jedno jest pewne mistrzem będzie Madryt.
16 maj 2021 | 20:28
0
Żeby Real dostał karnego, to przeciwnik musi chyba piłkę w rękę złapać. Faulu na Karimie też nie odgwizdali..,
16 maj 2021 | 20:34
0
oho, szybko zapomnieliście o ręce ramosa z eibarem i innych wałkach :)
16 maj 2021 | 20:42
0
i Militao na wagę mistrza (możliwe), ale swoją droga jak ktoś oglądał i Pan Lahoz jak sędziuje to dramat, zachowuje się jak by był największą gwiazdą hiszpańskiej piłki, Raul Garcia wyleciał z dupy tak samo kartki dla Íñigo Martínez czy Nacho. Przerywa gre i daje teatrzyk... żenada
16 maj 2021 | 21:28
0
Teraz nie będzie już wałków dla Realu bo UEFA inaczej na to patrzy niż jeszcze kilka miesięcy temu, zobaczycie.
16 maj 2021 | 20:25
0
Za tydzień najciekawsza kolejka się szykuje
0
Real znowu grał w 10 od początku? Ten zawodnik widmo z lewej obrony dobrze się zapowiada, może warto żeby wpisali go kiedyś do składu
0
No to w La Liga robi się "ciasno" jeśli chodzi mistrzostwo, trzeba będzie czekać na ostateczne rozstrzygnięcie do samego końca rozgrywek!
0
Już Real miał jedną nogą mistrza. Muszą jeszcze poczekać kolejkę. Jedno jest pewne. Puchar zostanie w Madrycie. Barcelona już odpadła z walki o mistrza.
16 maj 2021 | 21:10
0
Jakby Real wygrał ligę to trzask twojej dupy byłoby słychać kilometrami, football_kompleks :D
16 maj 2021 | 22:20
0
Skąd niby wiadomo ze to kompleks bo nie wiem już czy to obsesja czy fakt.
17 maj 2021 | 09:04
0
Dwa razy się pomylił i odpisał mi z drugiego konta :) Wystarczy poczytać jego starsze wpisy ;)
17 maj 2021 | 23:01
Lechu2001 Chelsea280 to debil. On ma obsesje różne. Niby kibicuje Chelsea, a ciągle siedzi na meczach Realu i Barcelony. Ma obsesję na punkcie Messiego, bo pewnie to ciapa i przypomina mu się jak go koledzy ogrywali w szkole. Zakompleksione komentarze widać na każdym kroku tego ćwoka.
0
Ty lepiej kibicuj swojej Chelsea, bo się mogą nie załapać na LM w przyszłym sezonie.
16 maj 2021 | 20:37
0
No to za tydzień będą jeszcze większe emocje.
16 maj 2021 | 20:49
0
biorąc pod uwagę, że sędziowie utrudniają życie Królewskim, a do tego plagę kontuzji - to cud że jeszcze są w grze o mistrzostwo
16 maj 2021 | 20:30
Ważne zwycięstwo w gównianym stylu nie ma co ,ale zwycięstwo. Mogło być mistrzostwo już w tej kolejny ,gdyby Osasuna dupy nie dała ale cóż.
0
Ważne zwycięstwo w gównianym stylu nie ma co ,ale zwycięstwo. Mogło być mistrzostwo już w tej kolejce ,gdyby Osasuna dupy nie dała ale cóż.
16 maj 2021 | 21:54
0
Jeszcze wszystko możliwe. Zadecyduje ostatnia kolejka.
16 maj 2021 | 20:24
Brawo real.
0
Brawo real.
16 maj 2021 | 21:47
0
No i super, nadal jest szansa a Barcelonka już z pewnym widokiem na plecy Realu. Miód malinka.
0
Walczyliby gdyby Osasuna pizdy nie dała w końcówce.
16 maj 2021 | 20:43
0
Nie płacz i tak wpierdol za tydzień sromotny. Przez parę minut byliście mistrzem?
16 maj 2021 | 21:59
0
Odpierdol się z tą gejoza. Mistrzem przez parę minut byl Real a nie kibice.
16 maj 2021 | 22:21
0
Z tej radości w parę minut już gejem zostałeś? To dobrze ze nie wyszło może Ci przejdzie
17 maj 2021 | 23:10
0
I tak ten mecz srealu był wydrukowany. Gol ze spalonego więc należał się 1 punkt, a nie 3. Łącznie 13 punktów srealowi zdobyli sędziowie. Nie zasłużyli nawen na LE, a samo mówienie o srealu jak o mistrzu hiszpanii to szczyt bezczelności.
16 maj 2021 | 23:09
0
Gol nie powinien być uznany, bo tam był spalony.
16 maj 2021 | 20:27
0
Brawo Athletico ???
16 maj 2021 | 23:30
0
Niech zdychaja piłkarze tego klubu,sędziowie co ten mecz sędziowali i kibice tej spierdolonej madryckiej hołoty.Zrobią przysługe światu!SZMATY!
17 maj 2021 | 19:21
0
Buda tam, idź osusz te łezki
0
Już się frajery cieszyły widziałem na czacie A tu ch*** hahahahah
0
Dziadostwo z Atleti jedzie na fuksie ostatnie 10 kolejek, marny ten mistrz będzie, znów w pucharach klapa.
16 maj 2021 | 20:39
0
No tak gol ze spalonego. Cały sreal. Dobrze, że Atletico pokazało klasę, bo by jeszcze te ogóry ze srealu zdobyli wydrukowany puchar.
0
zostawcie go on jest debilem
16 maj 2021 | 20:45
0
Dokładnie. Do tej pory myślałem że największe kompleksy na punkcie realu mają tutaj atleterico i trup ale ten typ przebija wszystko. A ty szmegler jak tam widzisz spalonego to polecam wizytę o okulisty galganie.
0
I tak Atletico zdobędzie mistrza huehue
16 maj 2021 | 20:31
0
Najważniejsze że bordowe płaczki na 3 miejscu :)
17 maj 2021 | 23:11
0
Ty lepiej nie pajacuj tylko kibicuj Chelsea, bo jest na 4 miejscu i może nie załapać się do LM.
18 maj 2021 | 09:01