WBA wygrało z Liverpoolem! Świetny mecz Krychowiaka! Polak miał duży udział przy dwóch golach [VIDEO]

Shutterstock
West Bromwich Albion pokonało Liverpool 3:2 na Anfield w Pucharze Anglii. Świetne zawody rozegrał Grzegorz Krychowiak, który miał udział przy dwóch golach swojej drużyny.
Reprezentant Polski zagrał w trzech ostatnich meczach swojego zespołu w pełnym wymiarze czasowym. Teraz po raz kolejny znalazł się w wyjściowej jedenastce. Tym razem rywalem West Bromu w ramach Pucharu Anglii był Liverpool.
Pierwszą bramkę zobaczyliśmy już w piątej minucie. Jej autorem był Firmino.
Gospodarze długo jednak nie cieszyli się z prowadzenia. Raptem sto dwadzieścia sekund później do wyrównania doprowadził Jay Rodriguez.
Za moment dzięki niemu WBA wyszło na prowadzenie, a swój duży udział przy bramce miał Grzegorz Krychowiak.
Gospodarze mogli doprowadzić do wyrównania w 27 minucie, ale Firmino nie wykorzystał rzutu karnego.
Jeszcze przed przerwą podopieczni Alana Pardew podwyższyli prowadzenie po samobójczym trafieniu Matipa. Swój udział przy golu znowu miał Krychowiak.
W 78 minucie za sprawą Salaha Liverpool zmniejszył straty do West Bromwich Albion.
Goście ostatecznie wygrali jednak 3:2 z "The Reds" i to oni awansowali dalej.