Wenger o nowym napastniku: Kupiliśmy go, bo uznaliśmy, że jest potrzebny

Kostas Koutsaftikis / Shutterstock.com
Lucas Perez zadebiutował w Arsenalu w sobotnim spotkaniu wygranym z Southamptonem 2:1. Arsene Wenger, menedżer "Kanonierów", powiedział, że napastnik sprowadzony przed końcem letniego okienka transferowego z Deportivo La Coruna, potrzebuje czasu, aby strzelać gole w Premier League.

Mam taką nadzieję. W poprzednim roku strzelił 17 goli. W drugiej połowie radził sobie znacznie lepiej. Nie jest łatwo debiutować przed własną publicznością. Wtedy jest duża presja. Wszyscy patrzyli na jego grę

Widać to było zwłaszcza po Mustafim, który w drugiej połowie czuł się na boisku znacznie bardziej komfortowo niż w pierwszej. Lucas potrzebuje czasu. Zdobywamy bramki od początku sezonu. Kupiliśmy jeszcze jednego napastnika, ponieważ uznaliśmy, że go potrzebujemy. Dajmy mu trochę czasu i nie oceniajmy zbyt szybko