West Bromwich Albion zremisowało z Evertonem. Krychowiak popisał się kapitalną asystą! [VIDEO]

MediaPictures.pl/Shutterstock
West Bromwich Albion zremisowało 1:1 z Evertonem na wyjeździe w 24 kolejce Premier League. Piękną asystą przy bramce Jaya Rodrigueza popisał się Grzegorz Krychowiak.
Polak w siódmej minucie posłał kapitalną górną piłkę ze środka pola, dzięki czemu Jay Rodriguez wyszedł sam na sam z golkiperem rywali i otworzył wynik spotkania.
Asystą naszego zawodnika zachwycali się również na oficjalnym profilu West Bromwich na Twitterze. - Polak posłał rewelacyjną piłkę górą zewnętrzną częścią stopy, a Jay Rodriguez pokonał Pickforda - przeczytamy.
Everton doprowadził do wyrównania w 70 minucie za sprawą Oumara Niasse.  Theo Walcott głową przedłużył dośrodkowanie w pole karne, a Niasse zdołał wykończyć tę akcję skutecznym strzałem.
W 74 minucie Krychowiak był bliski strzelenia swojego premierowego gola w Premier League. Polak wziął Rooneya na plecy, a za moment oddał strzał, który doskonale jednak wybronił Pickford.
Dla reprezentanta Polski to 17. występ w Premier League w trwających rozgrywkach. Podopieczni Sama Allardyce'a zajmują obecnie 9. miejsce w ligowej tabeli, natomiast drużyna prowadzona przez Alana Pardew plasuje się na przedostatniej, 19. pozycji.