West Ham w strefie Ligi Mistrzów! Kolejna porażka Tottenhamu [WIDEO]

Richard Calver / Press Focus
West Ham pnie się w górę tabeli Premier League. Drużyna Łukasza Fabiańskiego wygrała z Tottenhamem 2:0 i jest już czwarta.
Mecz zaczął się wyśmienicie dla "Młotów". West Ham objął prowadzenie już w 5. minucie. Bowen dośrodkował z prawego boku pola karnego przed bramkę, gdzie do piłki doszedł Antonio. Jego pierwszy strzał obronił jeszcze Lloris, ale przy dobitce był bezradny.
Tottenham w pierwszej połowie miał olbrzymią przewagę w posiadaniu piłki, ale nie zdołał doprowadzić do wyrównania. W dodatku tuż po przerwie stracił drugiego gola. Wynik podwyższył Lingard, który po podaniu Fornalsa wbiegł w pole karne i strzałem w kierunku dalszego słupka nie dał szans Llorisowi.
Napór gości przyniósł efekt w 64. minucie. Kontaktowego gola strzelił wtedy Lucas. Tottenham nie był w stanie wskórać nic więcej.
Cały mecz w barwach West Hamu rozegrał Łukasz Fabiański. Reprezentant Polski w mediach społecznościowych był chwalony za swój występ.
Dla Tottenhamu to już piąta porażka w sześciu ostatnich ligowych meczach. "Koguty" są dopiero dziewiąte.
Marcin Karbowski21 Feb 2021 · 14:54