West Ham wygrał na inaugurację sezonu. Cztery gole drużyny Fabiańskiego [WIDEO]

Richard Calver / Press Focus
West Ham dobrze zaczął nowy sezon Premier League. Drużyna Łukasza Fabiańskiego wygrała na wyjeździe z Newcastle United 4:2. Polak rozegrał całe spotkanie.
Newcastle objęło prowadzenie już w 5. minucie. Z prawego skrzydła w pole bramkowe dośrodkował Saint-Maximin, a uderzeniem z bliska Fabiańskiego pokonał Wilson.
Goście wyrównali w 18. minucie. Po składnej akcji piłkę z lewej strony pola karnego dostał Cresswell. Piłkarz West Hamu chciał raczej dośrodkować, ale po jego zagraniu piłka wpadła do siatki.
Do przerwy prowadziło jednak Newcastle. W 41. minucie gola dla "Srok" strzelił Murphy.
Druga połowa należała do West Hamu. Goście między 53 a 67 minutą strzelili aż trzy gole. Zaczął Benhrama, później Soucek dobił rzut karny wykonywany przez Antonio, a na koniec swoją bramkę zaliczył pechowy egzekutor jedenastki. Newcastle nie zdołało odpowiedzieć na te ciosy.
Marcin Karbowski15 Aug 2021 · 16:54