Widzew Łódź przegrał z GKS-em Bełchatów i zaprzepaścił szansę na awans do 1. ligi

Dziurek / Shutterstock.com
Widzew Łódź przegrał na wyjeździe z GKS-em Bełchatów 1:3. Oznacza to, że podopieczni Paszulewicza nie wywalczą awansu do 1. ligi.
To spotkanie zaczęło się dobrze dla GKS-u Bełchatów. Już w 15. minucie wynik otworzył Paweł Czajkowski.
Niecały kwadrans później Widzew zdołał wyrównać. Gola dla drużyny z Łodzi zdobył Daniel Maka. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:1.
Po zmianie stron bramki strzelał już tylko zespół z Bełchatowa. Najpierw na prowadzenie wysunął go Bartłomiej Bartosiak, a tuż przed zakończeniem meczu ten sam piłkarz zdobył gola, ustanawiając tym samym wynik meczu na 3:1.
Porażka w tym spotkaniu oznacza, że Widzew Łódź nie wywalczy awansu do 1. ligi. Ogromny wpływ na to miała remisowa seria, jaką drużyna Jacka Paszulewicza od początku marca do końca kwietnia. Widzew dzielił się punktami z rywalami w 10 kolejnych meczach ligowych.
Łukasz Karyniewski12 May 2019 · 14:56