Widzew Łódź wyrwał zwycięstwo w Kielcach! Decydujący gol padł w doliczonym czasie [WIDEO]

Łukasz Laskowski / press focus
Wielkie emocje w pierwszym sobotnim meczu Ekstraklasy. Widzew Łódź wygrał z Koroną Kielce 1:0 po golu w doliczonym czasie gry.
W pierwszej połowie groźniej atakowali goście, ale brakowało im precyzji. Lepszą okazję do strzelenia gola miała jednak Korona, która w 59. minucie miała rzut karny. Do piłki podszedł Bartosz Śpiączka, ale jego strzał obronił Henrich Ravas.
Kluczowa sytuacja meczu miała miejsce, gdy rozpoczął się doliczony czas gry. Mato Milos przejął piłkę w polu karnym, urwał się obrońcy i kropnął pod poprzeczkę.
Dla Korony to kolejny nieudany mecz w ostatnich miesiącach. Beniaminek Ekstraklasy na zwycięstwo czeka od końcówki sierpnia. W tabeli zajmuje przedostatnie miejsce.
Widzew jest jedną z rewelacji tych rozgrywek. Dzięki zwycięstwu z Koroną wspiął się na trzecie miejsce. W siedemnastu kolejkach zdobył 29 punktów.
Marcin Karbowski12 Nov 2022 · 14:47