16:0! Wieczysta Kraków zdemolowała rywali na początek sezonu. Udany debiut Franciszka Smudy

Franciszek Smuda zadebiutował w roli trenera Wieczystej Kraków. Jego podopieczni w pierwszym swoim meczu w IV lidze rozbili rywali aż... 16:0!
O wielkich ambicjach Wieczystej Kraków głośno jest od kilkunastu miesięcy. Bizensmen Wojciech Kwiecień nie szczędzi grosza, by zbudować zespół, który będzie nową siłą w stolicy Małopolski.
W Wieczystej roi się od dużych nazwisk. Klubowych barw bronią m.in. Sławomir Peszko, Radosław Majewski czy Patrik Misak. Drużynę przed nowym sezonem przejął Franciszek Smuda.
Dziś były selekcjoner zadebiutował na ławce trenerskiej Wieczystej. Ekipa z Krakowa zmierzyła się w meczu grupy zachodniej małopolskiej Keeza IV lig z Clepardią Kraków.
Beniaminek nie dał żadnych szans rywalom. Już do przerwy było 10:0. W drugiej połowie podopieczni Smudy dołożyli jeszcze sześć trafień.
Sławomir Peszko ustrzelił hat-tricka. Z kolei 6 goli zdobył Radosław Majewski. Dublety zanotowali Dawid Jampich oraz Patrik Misak. Na listę strzelców wpisali się też Łukasz Pietras, Seweryn Michalski oraz Mateusz Krasuski.

Wieczysta Kraków - Clepardia Kraków 16:0 (10:0)

Daniel Makarewicz07 Aug 2021 · 13:01
Źródło: twitter/własne