Wielka awantura między piłkarzami River Plate i Boca Juniors! Sędzia pokazał sześć czerwonych kartek [WIDEO]

Piłkarze River Plate i Boca Juniors nie wytrzymali emocji związanych z grą w argentyńskim klasyku. Sędzia wyrzucił z boiska aż sześciu zawodników!
River Plate wygrało 1:0. Decydującego gola strzeliło w trzeciej minucie doliczonego czasu gry. Rzut karny wykorzystał Miguel Borja.
Po tym golu doszło do awantury między piłkarzami obu drużyn. Przez wiele minut sędziowie, sztaby i ochroniarze nie byli w stanie zaprowadzić porządku na boisku. Dochodziło do przepychanek, które zaowocowały sześcioma czerwonymi kartkami. Z boiska wyleciało po trzech piłkarzy każdej z drużyn: Agustin Palavecino, Ezequiel Centurion i Elias Gomez z River oraz Miguel Merentiel, Ezequiel Fenrandez i Nicolas Valentini z Boca.
Niejako obok tych wydarzeń swojego gola świętował Borja. Entuzjazm zapanował też na trybunach.
Dla River Plate było to już dwunaste zwycięstwo w tym sezonie. Dzięki niemu zdecydowanie prowadzi w tabeli. Boca Juniors zajmuje trzynaste miejsce.
Marcin Karbowski08 May 2023 · 11:29
Źródło: Twitter