Wspaniały debiut Luisa Suareza w Atletico Madryt! Dwa gole Urugwajczyka dla nowej drużyny [WIDEO]

Cordon Press / Press Focus
Świetny debiut Luisa Suareza w Atletico Madryt. Urugwajczyk strzelił dwa gole i zaliczył asystę, a jego nowa drużyna rozbiła Granadę 6:1.
Atletico szybko objęło prowadzenie. Już w 9. minucie do bramki gości trafił Diego Costa. Kilka minut później mógł podwyższyć Saul, lecz nie wykorzystał rzutu karnego.
Wielkie strzelanie zaczęło się po przerwie. Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy na listę strzelców wpisał się Angel Correa, a w 65. minucie do siatki trafił Joao Felix.
Suarez wszedł na boisko pięć minut później, gdy zastąpił Costę. Już po chwili uczestniczył w akcji bramkowej - Urugwajczyk zaliczył asystę przy golu Marcosa Llorente.
Końcówka meczu należała już do 33-latka. Pierwszego gola dla nowego klubu strzelił w 85. minucie. Llorente zrewanżował się wówczas za asystę przy swoim trafieniu i precyzyjnie dośrodkował na głowę Urugwajczyka. Drugą bramkę Suarez strzelił już w doliczonym czasie.
Bramki Suareza przedzieliło honorowe trafienie dla gości. Uzyskał je Molina.
Marcin Karbowski27 Sep 2020 · 18:04