Wielki powrót Zlatana Ibrahimovicia! Szwed pomógł AC Milanowi w pokonaniu Lazio [WIDEO]

Wielki powrót Zlatana Ibrahimovicia! Szwed pomógł Milanowi w pokonaniu Lazio [WIDEO]
AC Milan wygrał z Lazio 2:0. Do zdrowia wreszcie wrócił Zlatan Ibrahimović, który wpisał się dziś na listę strzelców.
Od pierwszego gwizdka Milan prowadził grę na San Siro. Początkowo podopieczni Stefano Piolego mieli jednak problem ze skutecznym sfinalizowaniem akcji w ofensywie.
Dopiero w 44. minucie do siatki trafił Rafael Leao. Napastnik "Rossonerich" przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów, zagrał do Ante Rebicia i pewnie wykorzystał podanie zwrotne.
W doliczonym czasie pierwszej połowy Franck Kessie miał szansę, aby podwyższyć prowadzenie. Pomocnik jednak zmarnował rzut karny.
Po przerwie na boisku pojawił się Zlatan Ibrahimović. Był to pierwszy mecz Szweda w tym sezonie. Napastnik w ostatnich tygodniach leczył kontuzję.
Doświadczony snajper w 67. minucie trafił do siatki. Drugą asystę w tym spotkaniu zanotował Rebić.
Milan wygrał 2:0 i wskoczył na fotel lidera Serie A. "Rossoneri" mają tyle samo punktów, co Napoli, ale premiuje ich lepszy bilans bramkowy. Lazio zajmuje szóste miejsce w tabeli.
Adam Kłos12 Sep 2021 · 19:59