Wielki powrót Zlatana Ibrahimovicia. Szwed poprowadził Milan do kolejnego zwycięstwa [WIDEO]

Cheng Tingting / PressFocus
Autor: Marcin Karbowski 18 sty 2021 | 22:37
Zlatan Ibrahimović w wielkim stylu wrócił do wyjściowego składu Milanu. Szwed strzelił dwa gole, a jego drużyna wygrała na wyjeździe z Cagliari 2:0.
Ibrahimović ostatni raz w pierwszej jedenastce Milanu pojawił się pod koniec listopada w meczu z Napoli. Potem pauzował z powodu kontuzji. Do gry wrócił w poprzedniej kolejce, lecz przeciwko Torino wszedł na boisko dopiero w końcówce.
Tym razem zagrał już od początku i poprowadził osłabiony Milan do zwycięstwa. Pierwszego gola Szwed strzelił już w 7. minucie, gdy wykorzystał rzut karny.
Ibrahimović wynik ustalił też w 7. minucie, ale drugiej połowy. 39-latek otrzymał podanie z głębi pola od Calabrii, z łatwością wyprzedził obrońców i mocnym uderzeniem pokonał Cragno. Był to już jego dwunasty gol w ósmym ligowym występie w tym sezonie.
Goście kończyli mecz w dziesiątkę, bo za dwie żółte kartki z boiska został usunięty Alexis Saelemaekers. Nie przeszkodziło im to jednak w dowiezieniu zwycięstwa do końca.
Na boisku wbrew przedmeczowym zapowiedziom nie pojawił się Sebastian Walukiewicz. Reprezentant Polski cały mecz spędził na ławce rezerwowych.
Milan po zwycięstwie wciąż prowadzi w ligowej tabeli. Nad drugim Interem ma trzy punkty przewagi. Cagliari jest siedemnaste.

1600 PLN

Na start 1600 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 1000 PLN. Kod MEGABONUS

1084 PLN

TYLKO DO 16.03! Z promokodem MECZYKI cashback 500 1000 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

Dyskusja 32

18 sty 2021 | 23:14
0
Rok temu przyszedł Zlatan, a w tym sezonie Milan po mistrza. No to jest historia piękna i oby tak było.
18 sty 2021 | 22:40
0
To musi być ten sezon!! Forza Milan!!!
18 sty 2021 | 23:10
0
Milan piszę piękną historię. Mam nadzieję, że nie spuchną :)
18 sty 2021 | 22:42
0
Zlatan niezniszczalny.
18 sty 2021 | 22:59
0
Co za Gość, to nie mam pytań. Respect Zlatan :)
18 sty 2021 | 22:39
Ibra 8 meczów, 12 goli, średnio 1,5/mecz :)
0
Ibra 8 meczów, 12 goli, średnio 1,5/mecz :) A właściwie to nawet 7, bo z Torino zagrał 5 minut.
18 sty 2021 | 22:46
0
Zlatan na prezydenta. Ale Saelemakersowi za ten "występ" powinni miesięczną wypłatę odstrzelić 😡😡
0
kilka lat niemocy i milan powoli wraca na własciwe tory, nawet jak nie wygrają ligi to przynajmniej beda mogli grać w LM
0
Git Milan, typ trafiony jak wczoraj Inter. Bye bye Jeepentus.
19 sty 2021 | 09:24
0
Ta ciota Piątek powinna zapaść się pod ziemię widząc jak 39 letni piłkarz (emeryt) dźwiga Milan w kierunku scudetto.. 👏👏
19 sty 2021 | 11:22
0
Jedenastka mocno naciagana. Sedzia powinien zobaczyc WAR, a zobaczy odsuniecie od kilku meczow.
19 sty 2021 | 08:06
0
Ibra w tym wieku naprawdę daje radę
19 sty 2021 | 07:48
0
Tez ta mieliscie, ze kiedy szedl do PSG to bylo dla was oczywiste ze podąża sladami Beckhama, czyli idzie tam na emeryture?
19 sty 2021 | 17:56
0
Znowu wygrali.Cholera.Kiedys ta passa się skończy.
19 sty 2021 | 22:50
0
Milan trzyma dystans
18 sty 2021 | 23:02
0
Żałosny karny dla Milanu po tym jak gość na pewnym sprincie wyprzedza Ibre a po chwili delikatnie go odpycha i po byle jakim popchnięciu powala byka.Milan to nie długo pobije rekord karnych w Serie A bo jest połowa sezonu a ci już dostali z 13 karnych.Dajcie im jeszcze z 30 karnych żeby ten pseudoklub wygrał ligę.Liga włoska to mafia.