Wielki sukces piłkarzy ręcznych Vive Kielce! Rozbili PSG w ćwierćfinale Ligi Mistrzów! [WIDEO]

MediaPictures.pl / Shutterstock.com
W Kielcach byliśmy świadkami fantastycznego widowiska. Po znakomitym meczu piłkarze Vive pokonali PSG aż 34:24!
Gospodarzom wychodziło dzisiaj praktycznie wszystko. Byli bardzo skuteczni, co skutkowało ich prowadzeniem w przerwie meczu 16:11.
W drugiej połowie piłkarze z Kielc jeszcze podwyższyli prowadzenie. Ostatecznie wygrali z przewagą dziesięciu trafień - 34:24.
To wielki krok w stronę awansu do Final Four Ligi Mistrzów. Zwycięstwo jest tym bardziej okazałe, gdyż PSG było stawiane w roli murowanych faworytów do tytułu.
Rewanż odbędzie się za tydzień. Poniżej można obejrzeć końcowy fragment dzisiejszego spotkania:
Mateusz Jagniaciak27 Apr 2019 · 19:59
Źródło: własne/Twitter