Wielkie baty w Warszawie! Legia rozgromiona przez Wisłę Płock! [VIDEO]

Marcin Kadziolka / Shutterstock.com
Legia Warszawa przegrała aż 1:4 z Wisłą Płock przed własną publicznością w szóstej kolejce Ekstraklasy.
Legioniści pierwszą bramkę stracili już w 11 minucie meczu. Giorgi Merebaszwili płasko dośrodkował do Ricardinho, a ten pokonał Arkadiusza Malarza strzałem z bliskiej odległości.
Jeszcze przed przerwą podwyższył Dominik Furman. Były legionista popisał się świetnym i precyzyjnym strzałem z rzutu wolnego.
Na początku drugiej połowy mieliśmy już 0:3. Po raz drugi na listę strzelców wpisał się Ricardinho. Tym razem gracz Wisły Płock wpakował piłkę do siatki po wstrzeleniu futbolówki wzdłuż bramki przez Varelę.
Od 62 minuty gospodarze musieli sobie dodatkowo radzić w dziesiątkę, ponieważ czerwoną kartkę ujrzał Astiz.
W 74 minucie kolejną bramkę dla gości zdobył Varela, który wykorzystał rzut karny.
W 83 minucie honorowe trafienie zanotowali mistrzowie Polski. Autorem gola był Carlitos Lopez, który pięknie przymierzył z rzutu wolego.
Mistrz Polski z dziesięcioma punktami obecnie zajmuje siódme miejsce w Ekstraklasie. Wisła Płock natomiast odniosła pierwsze zwycięstwo w sezonie i plasuje się na trzynastej pozycji.