Wielkie problemy PSG na początku meczu z RB Lipsk! Donnarumma uratował zespół, broniąc rzut karny [WIDEO]

Piłkarze RB Lipsk znakomicie rozpoczęli domowe spotkanie z PSG w 4. kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów. Już po pierwszym kwadransie mogli prowadzić 2:0, lecz rzut karny świetnie obronił Gianluigi Donnarumma.
Już pierwsze spotkanie między oboma drużynami obfitowało w gole oraz emocje. Ostatecznie wicemistrzowie Francji wygrali 3:2 po dublecie Leo Messiego.
Argentyńczyka ze względu na kontuzję zabrakło w rewanżu. W środowy wieczór zawodnicy RB Lipsk od początku ruszyli do ataku i w pierwszym kwadransie prezentowali się znakomicie.
W 8. minucie wyszli na prowadzenie za sprawą Christophera Nkunku. 23-latek w meczu z byłym klubem popisał się ładnym uderzeniem głową po dośrodkowaniu Gvardiola.
Zaledwie dwie minuty później wychowanek paryżan wywalczył rzut karny, gdy faulował go Danilo. Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Andre Silva.
Portugalczyk miał idealną okazję na to, aby podwyższyć prowadzenie swojej drużyny. Uderzył jednak w środek bramki, a jego intencje świetnie wyczuł Donnarumma.
Interwencja włoskiego golkipera dodała skrzydeł pozostałym piłkarzom PSG. W 21. minucie wynik wyrównał Georginio Wijnaldum. Jeszcze w pierwszej połowie Holender skompletował dublet, ale ostatecznie spotkanie skończyło się remisem 2:2. Relację możecie przeczytać TUTAJ.
Maciej Pietrasik03 Nov 2021 · 21:30