Wieloletnia passa Messiego przerwana. Trwała 13 lat

Paweł Andrachiewicz/Press Focus
Reprezentacja Argentyny niespodziewanie przegrała z Arabią Saudyjską 1:2 w swoim pierwszym meczu na mistrzostwach świata. Porażka "Albicelestes" oznaczanie przełamanie wieloletniej serii Lionela Messiego.
Reprezentacja Argentyny zawiodła swoich fanów. Podopieczni Lionela Scaloniego przegrali w swoim pierwszym występie na mundialu w Katarze, ulegając Arabii Saudyjskiej 1:2.
Tym samym Saudyjczycy przerwali serię 36 meczów bez porażki "Albicelestes". Po raz ostatni Argentyńczycy przegrali lipca 2019 roku. Był to mecz Copa America przeciwko Brazylii (0:2).
Dziś została przerwana jeszcze jedna passa. Po raz pierwszy od 2009 roku Argentyna przegrała mecz, w którym gola strzelił Lionel Messi. Wówczas zespół z Ameryki Południowej musiał uznać wyższość Hiszpanii.
Porażka "Albicelestes" z Arabią Saudyjską to jak na razie największa sensacja trwających mistrzostw. Użytkownicy Twittera szeroko komentowali wydarzenia z katarskiej areny (więcej TUTAJ).
Damian Król22 Nov 2022 · 13:56
Źródło: Stats Foot