Wiemy, ile będzie pauzował Matty Cash. Spora przerwa w grze reprezentanta Polski [NASZ NEWS]

Piotr Matusewicz / pressfocus
Tomasz - Włodarczyk
Tomasz Włodarczyk23 Mar · 16:31
Matty Cash opuścił marcowe zgrupowanie reprezentacji Polski ze względu na kontuzję. Z informacji portalu Meczyki.pl wynika, że obrońca Aston Villi będzie pauzował około trzy tygodnie.
Chociaż Polska pewnie pokonała Estonię (5:1) i awansowała do finału baraży o EURO 2024, to Matty Cash nie będzie dobrze wspominał czwartkowego spotkania. Obrońca pojawił się na boisku zaraz po przerwie, ale po 11. minutach musiał zejść ze względu na kontuzję.
Zawodnik zmaga się z urazem mięśnia dwugłowego uda. Z tego względu pożegnał się już z kadrą i na pewno nie wystąpi w decydującym starciu z Walią. O szczegółach przeczytacie TUTAJ.
Kontuzja Matty'ego Casha w meczu Polska - Estonia
Pawel Andrachiewicz / pressfocus
Udało nam się ustalić, że Casha czekają około trzy tygodnie przerwy. W tym czasie Aston Villa zmierzy się z Wolverhampton, Manchesterem City, Brentford i Lille.
Na ten moment nie wiadomo, czy zawodnik Unaia Emery'ego będzie gotowy do gry na hitowe spotkanie z Arsenalem. Potyczkę z "Kanonierami" zaplanowano na 14 kwietnia.
W bieżącym sezonie Cash wystąpił w 40 meczach "The Villans", strzelił cztery gole i zanotował dwie asysty. Jego umowa z angielskim klubem obowiązuje do 30 czerwca 2027 roku.