Wisła Kraków rozbiła kolejnego rywala! Trwa imponujący marsz "Białej Gwiazdy" [WIDEO]

Krzysztof Porebski / PressFocus
Wisła Kraków nie przestaje zaskakiwać. Tym razem "Biała Gwiazda" rozbiła Skrę Częstochowa 3:0 (1:0) i wygrała szóste spotkanie z rzędu.
W 2023 roku Wisła Kraków spisuje się rewelacyjnie. Zespół Radosława Sobolewskiego nie tylko nie przegrał żadnego spotkania, ale też nie musiał dzielić się punktami.
Do tej pory "Biała Gwiazda" pokonała GKS Tychy, GKS Katowice, Odrę Opole, Resovię Rzeszów, a nawet Arkę Gdynia, czyli jednego z kandydatów do awansu. Teraz zaś przyszła pora na Skrę Częstochowa.
W pierwszej połowie goście zdobyli tylko jedną bramkę - w 28. minucie do siatki trafił Mula. Niemniej przewaga przyjezdnych była bardzo widoczna - dość powiedzieć, że gospodarze nie oddali żadnego celnego strzału.
Po zmianie stron Wisła udowodniła swoją wyższość. Stan rywalizacji zmienił Rodado, którego gol był ozdobą całego spotkania. Hiszpan odebrał piłkę w polu karnym, zatańczył z dwoma rywalami i zdołał pokonać Bursztyna.
Niedługo później krakowianie dołożyli kolejną bramkę. W 62. minucie na listę strzelców wpisał się trzeci z Hiszpanów - Miki, który wykorzystał dobre podanie od Fernandeza.
Tym samym "Biała Gwiazda" rozbiła dziś Skrę Częstochowa 3:0 (1:0) i wskoczyła na trzecie miejsce w tabeli Fortuna 1. Ligi. Strata do drugiego Ruchu Chorzów wynosi obecnie trzy punkty.
Hubert Kowalczyk17 Mar 2023 · 22:23