Wisła Kraków się nie zatrzymuje! Kolejne zwycięstwo "Białej Gwiazdy", popis hiszpańskich zawodników

Krzysztof Porebski/Pressfocus
Wisła Kraków odniosła kolejne zwycięstwo w tym sezonie Fortuna 1. Ligi. "Białej Gwieździe" udało się pokonać Chrobry Głogów 4:1.
Wisła przed tym spotkaniem miała passę sześciu ligowych zwycięstw z rzędu. Dziś podopieczni Radosława Sobolewskiego szybko zabrali się do pracy, aby zdobyć kolejne trzy punkty.
"Biała Gwiazda" objęła prowadzenie w 17. minucie. Wtedy do siatki trafił Miki Villar, który oddał skuteczny strzał głową.
W 22. minucie Wisła prowadziła już 2:0. Tym razem na listę strzelców wpisał się Luis Fernandez, dla którego było to 17. trafienie w tym sezonie ligowym.
W końcu do pracy zabrali się goście z Głogowa. W 39. minucie bramkę kontaktową zdobył Rafał Wolsztyński po bezpośrednim uderzeniu z rzutu wolnego.
Jeszcze przed przerwą Wisła zadała trzeci cios. Luis Fernandez wykorzystał asystę Davida Junki i skompletował dublet.
W drugiej połowie Wisła zdobyła jeszcze jedną bramkę. Jej autorem był Angel Rodado, kolejny z hiszpańskich liderów "Białej Gwiazdy". Ostatecznie ekipa Radosława Sobolewskiego wygrała 4:1. Wisła po zwycięstwie wskoczyła na trzecie miejsce w ligowej tabeli. Chrobry Głogów zajmuje ósmą lokatę.
Adam Kłos01 Apr 2023 · 19:23