Wpadka FC Barcelony! Katalończycy dopiero w końcówce uratowali remis z Granadą [WIDEO]

Wpadka Barcelony! Katalończycy dopiero w końcówce uratowali remis z Granadą [WIDEO]
Autor: Adam Kłos 20 wrz 2021 | 22:57
Barcelona zremisowała 1:1 z Granadą. Katalończycy w ostatnich minutach uratowali jeden punkt.
W tym meczu "Duma Katalonii" dała się zaskoczyć już w 2. minucie. Sergio Escudero urwał się Sergio Busquetsowi i posłał idealną centrę do Domingosa Duarte, który wykończył całą akcję.
W pierwszej połowie "Barca" miała problem z konstruowaniem ciekawych akcji. Komentator "Canal+ Sport", Leszek Orłowski, tuż przed przerwą przyznał, że drużyna Ronalda Koemana gra dziś na poziomie klubowych rezerw, które na co dzień występują w trzeciej lidze.
Jedynie w 44. minucie bramkarz Granady musiał się wyciągnąć jak struna, aby obronić strzał głową Ronalda Araujo. Urugwajczyk doszedł do wrzutki Memphisa Depaya z rzutu wolnego. Dośrodkowania były właściwie jedyną taktyką stosowaną przez Barcelonę w pierwszych trzech kwadransach.
Na drugą połowę Ronald Koeman wprowadził Luuka de Jonga. W 58. minucie drugi z holenderskich napastników, Memphis Depay, oddał dwa strzały. Pierwszy został zablokowany, z drugim poradził sobie Luis Maximiano. Kilkadziesiąt sekund później 27-latek stanął przed kolejną szansą, ale posłał futbolówkę nad poprzeczką.
Na pozycję środkowego napastnika w drugiej połowie wszedł jeszcze Gerard Pique. Do siatki w 90. minucie trafił drugi ze stoperów, Ronald Araujo.
Barcelona zremisowała 1:1 i awansowała na siódme miejsce w lidze. Granada jest siedemnasta.
1 - 1
20 wrz 2021 | 21:00 (zakończony)

Przebieg meczu

42'
O. Mingueza
(Á. Balde)
46'
(Sergio Escudero Palomo)
77'
O. Mingueza
86'
Luis Manuel Arantes Maximiano
87'
Monchu
88'
R. Araujo
88'
90'
R. Araujo
90'
2'
C. Bacca
90'
3'

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

Dyskusja 92

20 wrz 2021 | 22:57
0
Pique i Araujo najlepsi napastnicy Barcy XD
20 wrz 2021 | 23:14
0
No Pique by mógł grac w ataku zamiast de Jonga, przy takiej taktyce jaką prezentuje Barca byłoby to z lepszym skutkiem
21 wrz 2021 | 05:55
To już lepiej Araujo powinien grać w ataku zamiast Luuka De Jonga, który chyba za za bardzo nie wie co on robi w Barcelonie... Tak jak z tym memem w którym różne zwierzęta i samochody są w dziwnych miejscach a ostatnie zdjęcie to de Jong w Barcelonie.
0
To już lepiej Araujo powinien grać w ataku zamiast Luuka De Jonga, który chyba za bardzo nie wie co on robi w Barcelonie... Tak jak z tym memem w którym różne zwierzęta i samochody są w dziwnych miejscach a ostatnie zdjęcie to de Jong w Barcelonie.
21 wrz 2021 | 14:31
0
Ostatnie zdjęcie to ty na meczykach
21 wrz 2021 | 20:25
0
Uspokój się, każdy ma prawo zajrzeć na tę stronę.
20 wrz 2021 | 23:34
0
A. Generalnie meczyki powinny zmienić tytuł. Ja bym to ujął tak: "Wpadka Granady! W końcówce stracili punkty ze słabo dysponowanym zespołem z Katalonii".
B. Trochę zaskoczenie, że Granada nie dobiła tak słabo dysponowanego rywala i pozwoliła sobie na stratę dwóch punków w 90' minucie meczu. Nie wszystkie jednak mecze da się wygrać. Remis i 1 punkt też są ok. Zapominamy o tym meczu i do przodu. Brawo GRANADA!
20 wrz 2021 | 23:00