Wpadka mistrzów świata! Francuzi zremisowali z Węgrami [WIDEO]

Francja miała ogromne problemy w starciu z Węgrami. Ostatecznie mistrzowie świata zdobyli tylko jeden punkt, remisując 1:1.
TUTAJ przeczytasz relację z tego spotkania.
Wynik spotkania w 14. minucie powinien otworzyć Antoine Griezmann. Napastnik jednak zmarnował doskonałą sytuację. W pierwszej połowie dobrych okazji nie wykorzystali jeszcze Karim Benzema i Kylian Mbappe. Tuż przed przerwą to się zemściło.
W 45. minucie Attila Fiola wyszedł na czystą pozycję przy biernej postawie Raphaela Varane'a. Węgier nie pomylił się i strzelił swojego drugiego gola w barwach narodowych.
W drugiej połowie Didier Deschamps rzucił wszystkie siły do ataku. Kompletnie niewidocznego Adriena Rabiota zmienił Ousmane Dembele. W 59. minucie skrzydłowy Barcelony przeprowadził akcję indywidualną, po której oddał strzał, ale trafił w słupek.
W 66. minucie drugi z napastników "Dumy Katalonii" doprowadził do remisu. Antoine Griezmann wykorzystał niefrasobliwość w obronie Węgrów i pokonał Gulacsiego.
Kwadrans później Mbappe powinien wyprowadzić Francuzów na prowadzenie. Snajper PSG urwał się rywalom, zdecydował się na bardzo mocny strzał, ale trafił wprost w dobrze ustawionego Gulacsiego. Węgrzy bronili się umiejętnie, z pasją, sercem i wielkim zaangażowaniem. Ostatecznie "Madziarzy" wywalczyli cenny punkt.
W ostatniej kolejce fazy grupowej "Trójkolorowi" zagrają z Portugalią. Węgrów czeka rywalizacja z Niemcami.
Adam Kłos19 Jun 2021 · 16:55