Wstydliwa porażka FC Barcelony! Gol Radamela Falcao, Memphis Depay zmarnował karnego [WIDEO]

Autor: Daniel Makarewicz 27 paź 2021 | 20:54
Piłkarze Rayo Vallecano urwali punkty FC Barcelonie. Na własnym boisku wygrali z utytułowanym rywalem 1:0.
Ekipa z przedmieść Madrytu to rewelacja tego sezonu La Liga. Chwalona jest za odważną grę. Nie inaczej było i dziś - w pojedynku z pogrążoną w kryzysie FC Barceloną.
Już od pierwszych minut widać było, że gospodarze zamierzają grać o pełną pulę i nie zamierzają się cofać. To zawodnicy Rayo Vallecano lepiej prezentowali się na boisku.
W 30. minucie padła pierwsza bramka. W roli głównej wystąpił Falcao. Napastnik wpadł w pole karne, ograł Pique i uderzył obok interweniującego Ter Stegena. Chwilę wcześniej prosty błąd w środku pola popełnił Busquets.
"Duma Katalonii" znalazła się pod ścianą i musiała ruszyć na rywali. Dest w niezłej sytuacji posłał jednak piłkę obok bramki.
Po przerwie przyjezdni wciąż mieli olbrzymie problemy z konstruowaniem akcji ofensywnych. Uderzenia Nico Gonzaleza czy Sergio Aguero były daleko od celu.
W 70. minucie FC Barcelona stanęła przed wielką szansą. Sędzia podyktował rzut karny za faul na Depay'u. Do piłki podszedł sam poszkodowany. Holender uderzył jednak źle i Dimitrievski zdołał odbić piłkę.
Wynik do końca nie uległ już zmianie. Tym samym "Duma Katalonii" poniosła kolejną wstydliwą porażkę w tym sezonie.
1 - 0
27 paź 2021 | 19:00 (zakończony)

Przebieg meczu

30'
R. Falcao
72'
76'
(R. Falcao)
84'

1504 PLN

Oferta powitalna 1504 PLN złożona z aż trzech bonusów! 235 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI