Wstydliwa porażka FC Barcelony! Gol Radamela Falcao, Memphis Depay zmarnował karnego [WIDEO]

Piłkarze Rayo Vallecano urwali punkty FC Barcelonie. Na własnym boisku wygrali z utytułowanym rywalem 1:0.
Ekipa z przedmieść Madrytu to rewelacja tego sezonu La Liga. Chwalona jest za odważną grę. Nie inaczej było i dziś - w pojedynku z pogrążoną w kryzysie FC Barceloną.
Już od pierwszych minut widać było, że gospodarze zamierzają grać o pełną pulę i nie zamierzają się cofać. To zawodnicy Rayo Vallecano lepiej prezentowali się na boisku.
W 30. minucie padła pierwsza bramka. W roli głównej wystąpił Falcao. Napastnik wpadł w pole karne, ograł Pique i uderzył obok interweniującego Ter Stegena. Chwilę wcześniej prosty błąd w środku pola popełnił Busquets.
"Duma Katalonii" znalazła się pod ścianą i musiała ruszyć na rywali. Dest w niezłej sytuacji posłał jednak piłkę obok bramki.
Po przerwie przyjezdni wciąż mieli olbrzymie problemy z konstruowaniem akcji ofensywnych. Uderzenia Nico Gonzaleza czy Sergio Aguero były daleko od celu.
W 70. minucie FC Barcelona stanęła przed wielką szansą. Sędzia podyktował rzut karny za faul na Depay'u. Do piłki podszedł sam poszkodowany. Holender uderzył jednak źle i Dimitrievski zdołał odbić piłkę.
Wynik do końca nie uległ już zmianie. Tym samym "Duma Katalonii" poniosła kolejną wstydliwą porażkę w tym sezonie.
Daniel Makarewicz27 Oct 2021 · 20:54