Wstydliwa porażka Realu Madryt w Lidze Mistrzów! Zdziesiątkowany Szachtar upokorzył "Królewskich" [WIDEO]

Autor: Daniel Makarewicz 21 paź 2020 | 20:46
Za nami pierwsze środowe mecze Ligi Mistrzów. Real Madryt doznał sensacyjnej porażki. "Królewscy" zostali upokorzeni przez Szachtar Donieck. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:3.
Szachtar Donieck do dzisiejszego starcia przystąpił znacznie osłabiony. W ekipie Luisa Castro zabrakło siedmiu podstawowych zawodników, którzy zmagają się z koronawirusem. Real Madryt za to przystąpił to rywalizacji bez Ramosa, Hazarda czy Carvajala. Na ławce wylądował Karim Benzema, a w wyjściowej jedenastce znalazł się Luka Jović.
Pierwsza połowa starcia zdecydowanie należała do... przyjezdnych. Real grał w sparingowym tempie i mógł zostać za to ukarany już w 14. minucie. Marlos pędził na bramkę "Królewskich", ale Courtois pokazał najwyższe umiejętności i obronił groźne uderzenie.
Szachtar ciągle przeważał, a mistrzowie Hiszpanii nie mogli wyrwać się z letargu. W 29. minucie padła pierwsza bramka. Tete był niepilnowany w polu karnym i uderzył tuż przy słupku.
Błyskawicznie mógł odpowiedzieć Jović, ale zmarnował stuprocentową okazję. Niewykorzystana sytuacja zemściła się po kilku minutach. Tym razem Varane trafił do własnej siatki. Defensor niefortunnie interweniował w polu karnym.
"Królewscy" grali koszmarnie. W ataku nie byli w stanie stworzyć nic kreatywnego, a w defensywie popełniali szkolne błędy. Efekt był taki, że jeszcze przed przerwą przyjezdni zdobyli trzeciego gola. Składną akcję wykończył Solomon i Real do szatni schodził przy wstydliwym wyniku 0:3.
W przerwie Zidane dokonał jednej zmiany. Benzema zastąpił Rodrygo i "Królewscy" powoli zaczęli wracać do gry. Sygnał do odrabiania strat dał Modrić. Chorwat popisał się kapitalnym uderzeniem z około 25 metrów.
Po chwili Szachtar mógł zamknąć mecz, ale futbolówka minimalnie minęła słupek. W 59. minucie na murawie pojawił się Vinicius Junior. Brazylijczyk zanotował wejście smoka. W pierwszym kontakcie z piłką wpisał się na listę strzelców.
Piłkarze Realu poczuli krew i zaczęli jeszcze mocniej napierać na rywali. Szachtar dzielnie przetrwał pierwszą falę ofensywy rywali, a potem z mistrzów Hiszpanii zeszło powietrze. W doliczony czasie gry piłka wylądowała w siatce przyjezdnych, ale sędzia po analizie VAR anulował trafienie.
Sensacyjna porażka Realu stała się faktem i w Madrycie przed El Clasico zrobiło się naprawdę nerwowo.

584 PLN

Freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę dla nowych graczy z Meczyki.pl + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN

Dyskusja 105

22 paź 2020 | 18:54
0
Jest VAR - Nie ma Realu. Nie zeby cos ale odkad VAR wszedl to Real wyglada cieniutko. Barcelona gra srake wiec nawet bez waru by obskakiwali wpierdol ;d
22 paź 2020 | 18:37
0
Jak mi przykro nie ma varu real w finale jest var real nie wychodzi z grupy buhaha czasy sędziowania pod real i szczelanie bramek ze spalonych sie skonczyły w koncu uefa wzieła sie za tą mafie to samo sie tyczy barcelony az sie chce oglądac LM
22 paź 2020 | 12:31
0
Spokojnie Wszystko pod kontrolą Mafia przytuliła kaskę od buków A Real przecież i tak jest pewniakiem do awansu
22 paź 2020 | 11:07
0
jak ja za tyle mln grał~ bym tak w pracy czytaj~ pracował to juz bym nie pracował :P
22 paź 2020 | 11:00
0
Upokorzenie to nie najlepsze słowo, w drugiej połowie istniał właściwie tylko real.
Po prostu porażka ze słabsza drużyną.
btw. Nasi wschodni sąsiedzi, z budżetem nie lepszym czołowe niż polskie kluby ogrywają real, a my się ciszymy że UDAŁO się zakwalifikować do grupy w lidze europy..
22 paź 2020 | 18:20
0
jak to kurwa nazwac jak nie upokorzenie i hanbe dla klubu ktory U SIEBIE przegrywa z drugim garniturem Szachtara Donieck.Upokorzenie i hańba to bardzo właściwe określenie teraz rezerwy Szachtara a wcześniej BENIAMINEK też U Siebie.Nie wybielaj na siłe czegoś czego sie nie da.
22 paź 2020 | 01:38
0
Kurtuła bezkonkurencyjny
22 paź 2020 | 00:57
0
Jako fan Realu powiem tak :
Wstyd i tyle. Szachtar wyszedł ludźmi z u21 .
Sytuacja jest podobna do niedawnego stanu kadry Polski czyli grają zawodnicy za zasługi. Tak nie może być w takim klubie .
Przykłady:
Marcelo jest legendą, był jednym z najlepszych na swojej pozycji pod względem pędu obrońcy do ataku ale od 2 lat jest cieniem samego siebie. Pomimo tego że jest legendą czas na odstawienie.
Varane jest jednym z top na świecie jak u boku ma Ramosa.
Real nie istnieje bez Ramosa .
I najwaznieszy przykład. Mówi się że żaden piłkarz nie jest większy niż klub . Jak bardzo ucierpiał Real po odejściu CR7( chodzi o średnią liczbę bramek na mecz). Śmiano się że płacze, macha łapami. Teraz wszyscy powinni docenić to że gościu miał ambicje i to napawało do działania innych. Panie Perez i Zidane nie ma miejsca dla świętych krów.
22 paź 2020 | 00:01
0
Ahahahahahaha :D
Bardzo dobrze. Obstawialem porazke realu i sie nie zawiodlem :)
Ten drewniany klub z madrytu z tymi kalekami w skladzie znowu odpadnie zaraz po wyjsciu z grupy :D 1/8 to szczyt ich mozliwosci
21 paź 2020 | 23:16
0
Ja wszystko rozumiem, że bez sędziów i wogóle, ale żeby aż tak? z rezerwami szachtaru?
21 paź 2020 | 23:08
Cóż za piękny wynik
0
Cóż za piękny wynik. Bardzo dobrze się stało tylko Zidane'a trochę szkoda
21 paź 2020 | 22:56
0
Ciekawe ile sie buki wzbogacily za jeden ten mecz. Ciekawe ile ludzi przed meczem widzac sklady( paru graczy z Doniecka pewnie z corona nie moglo grac ) postawilo na latwa wygrana Realu (handi itp) a juz nawet nie wspominajac o "live" w drugiej polowie przy drugiej bramce dla Realu. Dobrze ze nie mialem mozliwosci wplaty na "live" w drugiej polowie bo bym wpie*** gruz do kolejnej wyplaty
21 paź 2020 | 22:29
0
Przypomnial mi się mecz z Legią
21 paź 2020 | 22:24
0
Tylko ostatnie dzbany nie zauważyły, że Real zagrał w tym meczu na 50%. Oszczędność sił popłaca, coś czuję w kościach, że w El Clasico 3-0 to będzie minimum. Ciekawe, co wtedy będą pisać visca płaczki ?
21 paź 2020 | 23:13
0
Miejmy nadzieję ze będą się oszczedzać w nastepnych pięciu meczach w fazie grupowej.Będą mieli więcej siły na Lige
22 paź 2020 | 10:18
0
Przed meczami z drużynami niżej notowanymi nie będą się musieli oszczędzać.
22 paź 2020 | 00:09
0
Dobrze, ze Szachtar wyszedl rezerwami, bo by ten gownoklub z madrytu z 5 goli dostal :D
22 paź 2020 | 10:20
0
Dobrze, że twoi starzy w ostatniej chwili porzucili pomysł skrobania...
0
Wiesz co najbardziej mnie w piłce boli? aktorstwo, symulki i granie na czas a to nic nie ma wspólnego z prawdziwym sportem. Całe te gówno wypłynęło właśnie z tej ligi
21 paź 2020 | 23:19
0
pchanie na siłę realu, pseudo remontada PSG barcy, dobrze że się już to skończyło.
21 paź 2020 | 22:04
0
Wygrał lepszy, Real grał dno totalne, pozdrawiam normalnych kibicow, a baiciarzy jebać prądem.
21 paź 2020 | 22:00
0
To nie Real on się juz wypalił. Gdzie galaktikos zawsze grali najlepsi z najlepszych zidan, figo, raul,carlos, Ronaldo, można wymieniać a teraz ???
21 paź 2020 | 22:59
0
Co z tego, że Galacticos, przecież jak ja zacząłem się interesować piłka i kibicowałem im, czyli od 2002 po wygraniu LM to Real odpadał z LM za każdym razem w 1/8 czy w ćwierćfinale, i zawsze ten sam zawód był, teraz jestem po drugiej strony barykady i kibicuje Bayernowi, tylko to nie jest bycie sezonowcem, tylko zwykła kilkudziecioletnia ewolucja zainteresowań pilka
21 paź 2020 | 23:01
0
czasy się zmieniają ale real wciąż ma świetny skład i świetną jakość, niestety na boisku czasem wygląda to jak wygląda
21 paź 2020 | 23:12
0
Za czesto tak wygląda
21 paź 2020 | 21:58
0
Jestem fanem realu, ale bycie teraz ich kibicem jest naprawde ciężkie. W laliga jeszcze może powalczyć real, ale w LM daleko raczej nie zajdzie, jeżeli ich gra sie nie zmieni. Niech tylko wyjdą z grupy bo wtedy to będzie kompromitacja.
21 paź 2020 | 23:36
0
Słabo są przygotowani do sezonu, ale Real początki zawsze takie miał, w miarę upływu sezonu się rozkręcali.
22 paź 2020 | 08:35
0
Mam nadzieję.
21 paź 2020 | 21:53
0
Nie poznaje kompletnie Realu.Ostatnio porażka z beniaminkiem ligi teraz z Szachtarem który był mocno osłabiony.
21 paź 2020 | 21:46
0
Słabo to wyglądało....pogoń jeźdźców bez głowy....Perez niech miedziaki w portfelu szuka....
21 paź 2020 | 21:44
0
Po tym meczu kolejny raz widać Ile Znaczy dla defensywy Realu. Jak po odejściu Ronaldo w ataku nie ma kto strzelać tak w obronie z Varanem to dopiero będzie kabaret.
21 paź 2020 | 23:02