Wszedł w końcówce i po trzech minutach zdobył bramkę! Milik zapewnił zwycięstwo Napoli! [WIDEO]

Marco Iacobucci
Atalanta Bergamo uległa u siebie SSC Napoli 1:2 (0:1) na zakończenie zmagań 14. kolejki rozgrywek włoskiej Serie A.
Na Stadio Atleti Azzurri d'Italia zawody z ławki rezerwowych rozpoczęli Piotr Zieliński oraz Arkadiusz Milik.
Pomocnik reprezentacji Polski niespełna kwadrans przed końcem zastąpił Hiszpana Fabiana Ruiza, który dał prowadzenie "Błękitnym", po świetnym zagraniu Lorenzo Insigne.
W 82 minucie na murawie pojawił się również Milik, który zmienił z kolei Belga Driesa Mertensa i pięć minut przed końcem przesądził o zwycięstwie gości mocnym uderzeniem pod poprzeczkę z kilku metrów.
Jedenaście minut po zmianie stron jedynego gola dla gospodarzy zdobył z bliska Kolumbijczyk Duvan Zapata. Zespół z Lombardii po drugiej porażce z rzędu spadł na jedenaste miejsce w tabeli.
Wicemistrzowie Włoch natomiast po dziesiątym zwycięstwie w sezonie odzyskali drugą lokatę w klasyfikacji i nadal tracą osiem punktów do prowadzącego Juventusu.
Jakub Kreśliński03 Dec 2018 · 22:34