Wszyscy Polacy zakwalifikowali się do konkursu w Engelbergu!

Łukasz Karyniewski 
16 gru 2018 | 13:50 1
Wszyscy Polacy zakwalifikowali się do konkursu w Engelbergu!
Źródło zdjęcia: Marcin Kadziolka/Shutterstock

Do pierwszej serii dzisiejszego konkursu w Engelbergu awansowało sześciu Polaków. Pierwsze miejsce w kwalifikacjach zajął Ryoyu Kobayashi.

Najlepszy wśród Polaków w kwalifikacjach był Kamil Stoch. Zajął on 8. miejsce osiągając odległość 118 metrów. Aż o 8 metrów dalej skoczył lider, Ryoyu Kobayashi. 

W pierwszej serii oprócz Kamila Stocha obejrzymy Stefana Hulę (10. miejsce), Dawida Kubackiego (18. miejsce), Macieja Kota (21. miejsce), Piotra Żyłę (26. miejsce) i Jakuba Wolnego (40. miejsce). 

Największym zaskoczeniem w kwalifikacjach był słaby skok Daniela Huber, który zajął wczoraj 3. miejsce. Dziś zawodnik ten nie zakwalifikował się nawet do pierwszej serii, a odległość jakąś osiągnął, to zaledwie 103 metry. 

Źródło: twitter

Dyskusja

1
16 gru 2018 | 13:57
-3
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
nikt się tego nie spodziewał...
{{comment.created_datetime}}
(Edytowany)
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})
Ranking

Bukmacherzy

TYLKO U NAS: Wpisz kod promocyjny 1000plus29pln, a otrzymasz darmowy zakład 29 PLN bez wpłaty (+ podwojenie wpłaty do 1000 PLN). Dodatkowo wygraj podwójny bilet na mecz Polska - Izrael!

Jeden z największych legalnych bukmacherów w Polsce. Brak ryzyka na start!

Podczas rejestracji podaj kod 60plnmeczyki a na start otrzymasz darmowy zakład 50 PLN i punkty do wymiany na 10 PLN bez depozytu.

Wszystkie

Sportbuzz

Do góry Czat News Tabela Strzelcy Dyskusja
×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.