Wygrana Manchesteru United, popis Portugalczyków! Dublet Cristiano Ronaldo, petarda Bruno Fernandesa [WIDEO]

Manchester United wygrał z Newcastle United w 4. kolejce Premier League. Mecz zakończył się wynikiem 4:1 (1:0).
Dzisiejszy pojedynek na Old Trafford wzbudził olbrzymie emocje. Wszystko za sprawą Cristiano Ronaldo. Portugalczyk po ponad 12 latach wrócił do "Czerwonych Diabłów".
36-latek znalazł się w wyjściowym składzie na starcie ze "Srokami". Od pierwszych minut meczu był aktywny, choć było widać w jego zagraniach nerwowość.
Portugalczyk przed dogodną okazją stanął w 9. minucie. Wówczas zdecydował się na uderzenie, ale wykończenie było wręcz komiczne.
W 19. minucie bliski szczęścia był z kolei Varane. Defensor nieznacznie pomylił się po tym, jak zdołał uderzyć głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. W 31. minucie na uderzenie z dystansu zdecydował się Fernandes. Piłka po rykoszecie minimalnie minęła słupek.
Gospodarze dopięli swego w doliczonym czasie gry pierwszej połowy. Wówczas Cristiano Ronaldo wykorzystał błąd bramkarza i z bliska trafił do siatki.
Wydawało się, że gol do szatni załamie "Sroki". Nic bardziej mylnego. Przyjezdni odważnie weszli w drugą połowę i niespodziewanie doprowadzili do wyrównania. Szybki atak celnym uderzeniem wykończył Manquillo.
"Czerwone Diabły" znalazły się w tarapatach, ale wtedy znów pokazał się Ronaldo. Portugalczyk dostał piłkę od Shawa, wpadł w pole karne i ponownie wpisał się na listę strzelców.
Manchester po chwili zadał kolejny cios. Tym razem do siatki trafił inny Portugalczyk - Bruno Fernandes. Pomocnik popisał się kapitalnym uderzeniem z dystansu.
Ostatecznie Manchester United wygrał 4:1. Efektowną, koronkową akcję pewnie domknął Jesse Lingard. Przy tym trafieniu znakomitą asystę zaliczył Paul Pogba.
Daniel Makarewicz11 Sep 2021 · 17:53