Wygrana reprezentacji Francji z Bułgarią. Przewrotka Griezmanna, kontuzja Benzemy [WIDEO]

Reprezentacja Francji ma za sobą ostatni test przed EURO. "Trójkolorowi" wygrali z Bułgarią 3:0. Spotkania nie dokończył Karim Benzema, który doznał kontuzji.
Francuzi w meczu z Bułgarią byli stroną przeważającą. Już od samego początku narzucili rywalom swój styl gry. Wydawało się, że grad bramek dla "Trójkolorowych" jest tylko kwestią czasu.
Gospodarze atakowali, ale mieli problem z finalizacją akcji. W pierwszej połowie stworzyli 12 sytuacji, ale wykorzystali tylko jedną z nich. W 29. minucie do siatki trafił Antoine Griezmann. Piłkarz FC Barcelony popisał się efektowną przewrotką.
W 41. minucie w serca francuskich kibiców wkradł się niepokój. Kontuzji doznał Karim Benzema. Napastnik nie był w stanie kontynuować gry i został zastąpiony przez Giroud.
Póki co nie ma oficjalnych doniesień na temat stanu zdrowia napastnika. Francuskie media informują jednak, że sprawa nie jest poważna.
W drugiej połowie sytuacja na boisku nie uległa zmianie. To "Trójkolorowi" byli stroną przeważającą. Podopieczni Didiera Deschampsa nie potrafili tego jednak przełożyć na efekt bramkowy.
Impas przerwał dopiero w 83. minucie Giroud. Najpierw napastnik dołożył nogę po podaniu Pavarda i skierował piłkę do siatki. Snajper ponownie dał o sobie znać w 90. minucie. Tym razem wykończył szybką akcję uderzeniem z piątego metra.
Daniel Makarewicz08 Jun 2021 · 23:01