Wyjątkowa sytuacja po meczu Legii Warszawa. Kapustka i Tobiasz wyszli do kibiców. "Tego jeszcze nie grali"

Wyjątkowa sytuacja po meczu Legii. Kapustka i Tobiasz wyszli do kibiców. "Tego jeszcze nie grali" [WIDEO]
Adam Starszyński / Press Focus
Autor: Hubert Kowalczyk 06 Sie 2022 | 07:32
Kacper Tobiasz i Bartosz Kapustka zabrali głos po ostatnim meczu Legii Warszawa. Młodzi zawodnicy, którym towarzyszyła reszta drużyny, wyszli do kibiców, którym podziękowali za doping w trudnych dla "Wojskowych" czasach.
W piątkowy wieczór Legia Warszawa odniosła kolejne zwycięstwo w tym sezonie. Podopieczni Kosty Runjaica wygrali z Piastem Gliwice 2:0 (0:0), na co decydujący wpływ miała druga połowa spotkania.
Dalsza część tekstu pod wideo
Przy jednej z bramek asystował Bartosz Kapustka, który podaniem obsłużył Filipa Mladenovicia. Kacper Tobiasz zaliczył zaś drugie czyste konto w bieżących rozgrywkach (więcej TUTAJ).
Po spotkaniu to właśnie ci młodzi zawodnicy zabrali głos przed kibicami "Wojskowych". Jako pierwszy wypowiedział się reprezentant Polski, który podziękował za nieustające wsparcie.
- Chcieliśmy bardzo podziękować za frekwencję w dzisiejszym meczu. Wiemy, że poprzedni sezon nie był łatwy. Wiemy, że po takim meczu, jak ten w Krakowie, wam też się odechciewa. A tydzień później pobijacie frekwencję w Ekstraklasie, dlatego chcemy grać razem z wami, dziękujemy raz jeszcze! - powiedział Kapustka.
W podobny sposób wypowiedział się Kacper Tobiasz, który zaintonował też klubową przyśpiewkę. Spotkało się to z bardzo dobrą reakcją trybun, a Paweł Gołaszewski, którego możecie oglądać w naszym programie "Poznań vs Warszawa", stwierdził, że tego przy Łazienkowskiej jeszcze nie grali.
Więcej o sytuacji Legii Warszawa możecie posłuchać we wspomnianym już programie "Poznań vs Warszawa". Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału na YouTube - TUTAJ.
Oglądaj
Oglądaj
  • Nieszablonowi eksperci
  • Największa przestrzeń studyjna
  • Niebawem sporo nowych formatów
Źródło: Kilka Słów O Legii, Paweł Gołaszewski

Dyskusja 27