Wyjazdowa wygrana Manchesteru United. Gole Rashforda i Martiala

Manchester United pokonał na wyjeździe Crystal Palace w spotkaniu 36. kolejki Premier League. Mecz zakończył się wynikiem 2:0.
Podopieczni Ole Gunnara Solskjaera wciąż marzą o zajęciu miejsca w TOP4 tabeli Premier League. Po wznowieniu rozgrywek piłkarze Manchesteru United prezentowali wysoką formę, goniąc wyżej sklasyfikowanych rywali.
Mecz rozpoczął się od bardzo dobrej okazji dla gospodarzy. Zaha potężnie uderzył na bramkę i De Gea z trudem zatrzymał piłkę. Z kolei Manchester swoją szansę miał w 39. minucie, gdy Maguire główkował po rzucie rożnym. Piłka minimalnie minęła słupek. Po chwili z dystansu uderzał Bruno Fernandes.
"Czerwone Diabły" na prowadzenie wyszły w doliczonym czasie gry pierwszej połowy. Fernandes podał do Rashforda, ten zwiódł golkipera i umieścił piłkę w bramce.
Wynik spotkania w 78. minucie ustalił Anthony Martial. Napastnik mocno uderzył z 10. metrów.
Manchester United dzięki dzisiejszej wygranej ma tyle samo punktów co Leicester City, zaś do Chelsea traci tylko jedno "oczko".
Daniel Makarewicz16 Jul 2020 · 23:18