Wyjazdowe zwycięstwo Rangers FC

trevorb/Shutterstock
Rangers FC pokonał na wyjeździe Partick Thistle FC 2:1 w pierwszym sobotnim meczu 14. kolejki szkockiej Premiership.

Kibice na gole musieli czekać do końcówki spotkania. W 76. minucie prowadzenie gospodarzom dał Kris Doolan. Goście do wyrównania potrzebowali zaledwie pięciu minut. Na listę strzelców wpisał się Joe Dodoo. Ten sam zawodnik zapewnił przyjezdnym trzy punkty, zdobywając zwycięską bramkę niemal w ostatniej akcji spotkania.

Zespół z Glasgow zajmuje drugie miejsce w ligowej tabeli, mając na swoim koncie 26 punktów. W następnej kolejce zmierzy się u siebie z Heart of Midlothian FC.

Natomiast zespół z Firhill Stadium plasuje się na przedostatnie lokacie ze zdobytymi 13 "oczkami". Ich następnym rywalem będzie Hamilton Academical FC.