Bundesliga. Rywal z czerwoną kartką po starciu z Robertem Lewandowskim! Wymęczone zwycięstwo Bayernu [ZDJĘCIE]

Rywal z czerwoną kartką po starciu z Robertem Lewandowskim! Wymęczone zwycięstwo Bayernu [WIDEO]
alphaspirit / shutterstock
Bayern Monachium wygrał u siebie z Herthą Berlin 1:0 w sobotnim meczu 23. kolejki niemieckiej Bundesligi. Całe spotkanie w drużynie gospodarzy rozegrał Robert Lewandowski.
Bawarczycy w pierwszej połowie mieli problemy ze stworzeniem sobie sytuacji bramkowej. Najlepszą mieli goście. Po strzale Salomona Kalou piłkę zmierzającą do siatki sprzed linii wybił jeden z defensorów gospodarzy.
Po przerwie Bayern wreszcie strzelił gola. Dośrodkował James Rodriguez, a głową trafił Javi Martinez. Drużyna ze stolicy skończyła mecz w "10". Czerwoną kartkę za uderzenie Lewandowskiego otrzymał Karim Rekik.
News random
News random
Poniżej nagranie całego zajścia:
Podopieczni Niko Kovaca mają 51 punktów i zajmują drugie miejsce w ligowej tabeli. W następnej kolejce zmierzą się na wyjeździe z Borussią Moenchengladbach. Natomiast zespół prowadzony przez Pala Dardaia plasuje się na 10. pozycji z 32 "oczkami" na koncie. Jego kolejnym ligowym rywalem będzie 1. FSV Mainz 05.