Wymowna reakcja Szczęsnego na zachowanie kiboli. Podniósł butelkę i się z niej napił. "Wojtek szef" [WIDEO]

Atmosfera na stadionie w Tiranie podczas spotkania Albania - Polska była niezwykle gorąca. W stronę reprezentantów naszego kraju latały z trybun różne przedmioty. Bardzo wymownie na zachowanie miejscowych kibiców zareagował Wojciech Szczęsny.
Mecz między Albanią i Polską został przerwany w 77. minucie, po golu Karola Świderskiego. Fani gospodarzy zaczęli rzucać w stronę piłkarzy różnymi przedmiotami - w tym pełnymi butelkami z wodą.
Zawodnicy obu drużyn opuścili murawę na około 20 minut. Później spotkanie zostało wznowione, ale z zastrzeżeniem, że jeżeli sytuacja się powtórzy, Albania zostanie ukarana walkowerem.
W końcówce meczu kibicom znów puściły nerwy. W stronę Wojciecha Szczęsnego, który nie spieszył się ze wznowieniem gry z piątego metra, poleciała zapalniczka.
Polak podniósł ją, po czym zaczął ironicznie klaskać. Dwie minuty później arbiter zakończył spotkanie, wygrane przez naszą drużynę 1:0.
Z porażką nie mogli pogodzić się albańscy fani. Znów zaczęli rzucać na murawę różne przedmioty. Szczęsny podniósł jedną z butelek, po czym... napił się z niej.
Jeden z dziennikarzy TVP Sport pokazał, jakimi przedmiotami rzucali Albańczycy - ZOBACZ TUTAJ. Lepiej nie myśleć, co mogłoby się wydarzyć, gdyby udało im się kogoś trafić w głowę
Miesiąc temu w Budapeszcie podobnie zachowali się reprezentanci Anglii, którzy byli obrzucani kubkami z piwem. Po golach w ten sposób "świętowali" Declan Rice oraz Jack Grealish.
Maciej Pietrasik13 Oct 2021 · 00:37
Źródło: własne/Twitter