Wysoka wygrana FC Barcelony. Popis Messiego i magiczne trafienie Griezmanna [WIDEO]

Autor: Daniel Makarewicz 5 lip 2020 | 23:53
FC Barcelona wygrała na wyjeździe z Villarreal CF 4:1 (3:1) w meczu 34. kolejki Primera Division.
Walka o mistrzostwo Hiszpanii jest już na ostatniej prostej. Barcelona ma coraz mniej czasu, by prześcignąć Real Madryt. "Królewscy" są w ostatnich tygodniach bezbłędni, zaś "Blaugrana" notuje kolejne wpadki. Przed rozpoczęciem meczu z Villarreal CF "Duma Katalonii" traciła do lidera siedem "oczek" i było jasne, że nie może sobie pozwolić na stratę punktów.
Do wyjściowego składu Barcy wrócił Antoine Griezmann. Jak się okazało, Quique Setien podjął dobrą decyzję. Francuz w 4. minucie miał duży udział przy pierwszym trafieniu dla "Blaugrany". Gola ostatecznie zapisano jako samobójcze trafienie Torresa.
Nie minął kwadrans gry, a gospodarze odpowiedzieli. Składną kontrę z dużym spokojem wykończył Moreno.
To tylko rozjuszyło zawodników FC Barcelony, którzy przed przerwą zadali kolejne dwa ciosy. Najpierw Messi zagrał do Suareza, a ten fantastycznie przymierzył, nie dając szans Asenjo. W 45. minucie znów błysnął Argentyńczyk, a na listę strzelców wpisał się Griezmann. Trafienie Francuza było wyjątkowej urody.
W drugiej połowie Barca kontrolowała przebieg gry. Do siatki trafił Messi, ale sędziowie VAR anulowali gola, doszukując się pozycji spalonej. Triumf "Dumy Katalonii" przypieczętował w 87. minucie Ansu Fati.
Po dzisiejszej wygranej "Blaugrana" ma na koncie 73 punkty. Liderujący Real uzbierał o cztery "oczka" więcej. Obie drużyny mają do rozegrania jeszcze po cztery spotkania.

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

600 PLN

Bonus powitalny 600 PLN. Superbet podwaja trzy pierwsze wpłaty nowych graczy

Dyskusja 22

6 lip 2020 | 10:38
0
Ciekawe kto nastawia budziki Barcelonie? trzeba było tak grac 2-3 kolejki wcześniej.Villarreal zagrał paskudnie w obronie, pomimo to Barca zagrała świetny mecz , a gol Griezmana tylko to potwierdza.
6 lip 2020 | 08:50
0
Bramka AG robi wrażenie.Trzeba przyznać.
0
Piękny gol Griezmanna, kolejne asysty Messiego do kolekcji i świetne wejście Fatiego z ławki :)
0
Tak się wygrywa mecze, bez spierdolonych karnych Ramosa 2 mecze pod rząd, nie dyktując poza tym karnego dla rywala.
5 lip 2020 | 23:58
0
Wygrali po ładnym meczu to sie ciesz a nie zaczynasz prowokować wywołując mecz Realu.
0
Prowokacją były karne niepodyktowanie rywalom, kolego.
0
XD szkoda że wcześniej spalony był ale dobra.
6 lip 2020 | 00:46
0
Aż mnie ciekawi matole w którym momencie?!
6 lip 2020 | 05:37
0
@chester43 i real i barca korzystają z błędów sędziów
5 lip 2020 | 23:55
0
I taką do takiej Barcelony się przyzwyczailiśmy,dzisiaj praktycznie wszystko się udawało.
6 lip 2020 | 10:24
0
Nie rozumiem pisania że Real ma mistrza.
Nie ma.
Potknie się dwa razy z ogórkami (a oni tak lubią) i po mistrzu.
5 lip 2020 | 23:54
0
Messi w tym sezonie w lidze 29 meczów (z czego w dwóch zagrał po 45min) - 22 gole, 20 asyst. Nie mam pytań.
Ale ja mam pytanie. Czy koleś z jeden osiem L już zapomnał?
0
Ale ja mam pytanie. Czy koleś z jeden osiem L już zapomniał?
6 lip 2020 | 08:45
0
Lewy 51 bramek w 43 meczach. Do tego Puchar Niemiec i Bundesliga. Ale i tak wygra Ronaldo albo Messi. Śmiech na sali.
6 lip 2020 | 10:36