Wysoka wygrana Realu Madryt. "Królewscy" odrobili straty i rozbili Osasunę [WIDEO]

Twitter
CA Osasuna przegrała na własnym boisku z Realem Madryt 1:4 (1:2) w meczu 23. kolejki La Liga. Dla "Królewskich" to piętnaste zwycięstwo w sezonie.
W 14. minucie prowadzenie objęli gospodarze. Z rzutu rożnego dośrodkował Ruben Garcia, a na listę strzelców wpisał Unai Garcia.
Real rzucił się do odrabiana strat i dopiął swego w 33. minucie. Wówczas po rykoszecie piłka trafiła do Isco, a ten huknął z woleja, nie dając szans bramkarzowi. Jeszcze przed przerwą prowadzenie "Królewskim" dał Sergio Ramos, który z zimną krwią dopełnił formalności z najbliższej odległości.
W drugiej połowie podopieczni Zinedine'a Zidane'a dobili rywali. W 84. minucie podwyższył wprowadzony z ławki rezerwowych Lucas Vazquez. Wynik spotkania w doliczonym czasie gry ustalił Luka Jović, który na boisku pojawił się zaledwie cztery minuty wcześniej. Serb wykończył kontratak uderzeniem pod poprzeczkę.
W tabeli La Liga Real Madryt jest liderem z dorobkiem 52 punktów. Natomiast CA Osasuna zajmuje dwunastą pozycję z dorobkiem 28 punktów.
Daniel Makarewicz09 Feb 2020 · 18:08