Wysokie zwycięstwo Liverpoolu, koncert Mohameda Salaha! Piękna asysta i kosmiczna akcja [WIDEO]

Liverpool wygrał na wyjeździe z Watfordem w 8. kolejce Premier League. "The Reds" wbili rywalom pięć bramek, a przy tym nie stracili ani jednej.
"The Reds" znakomicie weszli w mecz. Swoją przewagę udokumentowali już w 9. minucie. Wówczas na listę strzelców wpisał się Sadio Mane.
Jak padła bramka? Znakomitą piłkę przed pole karne posłał Salah, a Mane uderzył z pierwszej piłki i nie dał szans bramkarzowi Watfordu.
Podopieczni Juergena Kloppa mieli mecz pod kontrolą. Drugi cios zadali jeszcze przed przerwą. Tym razem w roli głównej wystąpił Firmino. Brazylijczyk trafił do pustej bramki.
"The Reds" po powrocie z szatni nie zwalniali tempa. Dublet skompletował wspomniany Firmino. 30-latek wykorzystał niepewne zachowanie defensywy i z bliska dopełnił formalności.
Dwie minuty później Salah przeprowadził akcję, o której mówi cały piłkarski świat. Egipcjanin zagrał niczym Messi, ograł rywali i huknął nie do obrony.
"The Reds" ostateczni wygrali 5:0, w doliczonym czasie gry swoją trzecią bramkę zdobył Firmino. Po ośmiu spotkaniach Liverpool przewodzi ligowej tabeli, na swoim koncie ma 18 punktów. Watford zajmuje 15. miejsce z dorobkiem 7 "oczek".
Daniel Makarewicz16 Oct 2021 · 15:18