Wzruszające pożegnanie Iniesty na Camp Nou. Skromna wygrana Barcelony [VIDEO]

cristiano barni / shutterstock.com
FC Barcelona pokonała u siebie Real Sociedad San Sebastian 1:0 (0:0) w ostatnim niedzielnym meczu 38. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.
Na Camp Nou losy konfrontacji rozstrzygnął niespełna kwadrans po przerwie Philippe Coutinho. Brazylijczyk zaskoczył golkipera rywali kapitalnym uderzeniem zza linii pola karnego.
Konfrontacja z Baskami była ostatnim meczem w barwach "Blaugrany" dla Andresa Iniesty. Kibice godnie pożegnali legendę klubu, prezentując imponująca oprawę poświęconą pomocnikowi.
Iniesta zszedł z boiska w 82. minucie spotkania żegnany owacją na stojąco kibiców zgromadzonych na stadionie.
"Duma Katalonii" już wcześniej zapewniła sobie mistrzowski tytuł i zagra w fazie grupowej przyszłej edycji Ligi Mistrzów. "Txuri-Urdin" doznali siedemnastej porażki w tym sezonie i zakończą sezon na dwunastej lokacie w tabeli.