Zabójczy kwadrans FC Barcelony przeciwko SSC Napoli. Pierwszy gol Griezmanna, zamieszanie ws. Milika [WIDEO]

FC Barcelona rozbiła SSC Napoli 4:0 (0:0) w meczu towarzyskim. Wszystkie gole zostały zdobyte w ciągu 15 minut.
Spotkanie rozpoczęło się od zamieszania związanego z Arkadiuszem Milikiem. Oficjalne konta Napoli w mediach społecznościowych podały, że ten wystąpi od pierwszej minuty, ale tuż przed samym gwizdkiem Polak został wycofany ze składu. Jego miejsce zajął Jose Callejon. Nieobecność Milika wytłumaczono problemami przeciążeniowymi.
W pierwszej połowie nie ujrzeliśmy bramek, choć obie drużyny miały okazje. Uderzali m.in. Antoine Griezmann oraz Fabian Ruiz.
Po powrocie z przerwy na boisku zameldował się Piotr Zieliński, ale jego wpływ na grę pozostał przez długi czas niezauważony, bowiem inicjatywę przejęła wtedy całkowicie FC Barcelona. Katalończycy na przestrzeni 15 minut zdobyli cztery gole.
Strzelanie rozpoczął Luis Suarez. Urugwajczyk dobił piłkę po strzale Griezmanna.
Kilka minut później było już 2:0 dla FC Barcelony. Katalończycy wymienili kilka podań, w pole karne wpadł Jordi Alba i wyłożył piłkę Griezmannowi, który nie miał problemów ze skierowaniem jej do bramki. To pierwszy gol Francuza w barwach FC Barcelony.
Po chwili drugą bramkę zdobył Luis Suarez, który ładnie przymierzył z linii pola karnego.
Zespół z Neapolu dobił Ousmane Dembele golem w 63. minucie. Ostatecznie FC Barcelona wygrała 4:0.