Zagłębie Lubin wyrwało zwycięstwo w Gliwicach. Gol w siódmej minucie doliczonego czasu!

Pawel Andrachiewicz / PressFocus
Autor: Marcin Karbowski 12 wrz 2021 | 14:28
Dopiero w doliczonym czasie rozstrzygnął się pierwszy niedzielny mecz Ekstraklasy. Piast przegrał z Zagłębiem 0:1.
Na początku meczu blisko szczęścia byli gospodarze. Zabrakło im dosłownie centymetrów. Już w dziesiątej minucie piłka po uderzeniu Sokołowskiego zatrzymała się na poprzeczce.
Goście mieli swoje szanse po przerwie. Już po kilku minutach gry w drugiej połowie obok słupka uderzył Bartolewski.
Na rozstrzygnięcie trzeba było poczekać do siódmej minuty doliczonego czasu. Szysz wypatrzył Baszkirowa, a ten uderzeniem z powietrza pokonał Placha.
Piast natychmiast rzucił się do odrabiania strat. Po chwili w polu karnym Zagłębia upadł Sokołowski, ale sędzia po analizie powtórki nie zdecydował się na podyktowanie rzutu karnego.

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

Dyskusja 4

12 wrz 2021 | 15:07
0
i legia w strefie spadkowej - coś pięknego :)
12 wrz 2021 | 17:01
0
Górnik poszedł w stronę meczów 💯 minutowych czy mi się wydaje?¯\_( ͠° ͟ʖ °͠ )_/¯
12 wrz 2021 | 17:26
0
Oczywiście miałem na myśli ogólnie futbol a nie Górnika, za zakłócenia przepraszamy ¯\_ʘ‿ʘ_/¯
12 wrz 2021 | 14:49
0
KONIEC US Open 2021 - tenis/wygrałem w systemie grając typy z serwisu Dr Marcina (link proszę wpisać bez kropek): p.r.e.m.i.u.m.b.u.l.l . pl ponad 15600zł w 2 tygodnie. Na 36 typów z tenisa weszło 32 typy średnia kursu: 2.45 rewelacyjnie!!! Dziękuję za typy i system. Jestem bardzo wdzięczny bo wygrywam znakomitą kasę dzięki ich stronie. Pozdrawiam Meczyki i wszystkich tych co chcą wygrywać nie tracić kasę u bukmachera! DZIĘKI... Jestem MEGA szczęśliwy!