Niespokojnie w Mariborze. Raca prawie trafiła w sędziego [VIDEO]

youtube.com
Mecz Mariboru ze Spartakiem Moskwa w Lidze Mistrzów został przerwany z powodu sytuacji na trybunach. Gorąco było też przed rozpoczęciem spotkania.
To nie był spokojny wieczór w Mariborze. Do zamieszek doszło jeszcze przed rozpoczęciem gry - na ulicach słoweńskiego miasta starli się chuligani obu drużyn. Musiała interweniować policja.
Do incydentu doszło także w trakcie meczu. Z sektora kibiców Spartaka wystrzelono racę, która przeleciała przez pół boiska i spadła tuż obok sędziego Deniza Aytekina. W tej sytuacji Niemiec postanowił na kilka minut przerwać mecz. Wznowił go, gdy sytuacja się uspokoiła.
Spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Spartak objął prowadzenie po golu Aleksandra Samedowa. Nie utrzymał jednak korzystnego wyniku do końca spotkania - w końcówce wyrównał Damjan Bohar.