Zaskakująca przegrana Barcelony! "Blaugrana" straciła Luisa Suareza, a później 3 gole w siedem minut [WIDEO]

Christian Bertrand / Shutterstock.com
FC Barcelona przegrała z Levante 1:3 (1:0) w wyjazdowym spotkaniu 12. kolejki La Ligi.
Pierwsza połowa nie zapowiadała tak fatalnego dla gości rezultatu. Piłkarze Ernesto Valverde prowadzili po golu Lionela Messiego z rzutu karnego. Tuż przed przerwą boisko opuścił Luis Suarez, który doznał kontuzji kostki.
Druga część meczu wstrząsnęła zawodnikami ekipy z Camp Nou. Najpierw obrońca "Blaugrany" popełnił błąd przy wyprowadzeniu piłki z własnej połowy. Pomyłkę tę wykorzystał Jose Campana, który wpisał się na listę strzelców.
Chwilę później gospodarze wyszli na prowadzenie. Pięknym uderzeniem z dystansu popisał się Borja Mayoral.
W 68. minucie było już 3:1. Tym razem na listę strzelców wpisał się Nemanja Radoja.
Goście nie złożyli broni. Sygnał do ataku dał Lionel Messi, który w 74. minucie trafił do bramki, ale gol nie został uznany z powodu spalonej pozycji Griezmanna. Wysiłki gości nie przyniosły jednak efektu w postaci chociażby kontaktowej bramki.
Ostatecznie Levante pokonało Barcelonę 3:1.