NA ŻYWO
Obejrzyj w
Konferencja Lecha Poznań
Subskrybuj
  • Konferencja Lecha przed meczem z Karabachem
  • John van den Brom i Mikael Ishak odpowiadają na pytania dziennikarzy

Zaskakujący transfer Dawida Kownackiego? Wiadomo, jakie są rozbieżności między Lechem Poznań i Fortuną

Zaskakujący transfer Dawida Kownackiego? Wiadomo, jakie są rozbieżności między Lechem Poznań i Fortuną
Łukasz Sobala/Pressfocus
Autor: Marcin Karbowski 23 cze 2022 | 20:37
Wciąż nie wiadomo, jaka będzie przyszłość Dawida Kownackiego. Jego sytuacja była jednym z tematów ostatniego wydania programu "Okno Transferowe" na naszym kanale na Youtube.
Kownacki w trakcie zimowego okna transferowego został wypożyczony z Fortuny Duesseldorf do Lecha. Jego powrót do byłego klubu okazał się udany. 25-latek strzelił cztery gole w Ekstraklasie i przyczynił się do zdobycia przez swoją drużynę mistrzostwa Polski.
Dalsza część tekstu pod wideo
Lech chciałby zatrzymać swojego wychowanka na dłużej. Tomasz Rząsa, dyrektor sportowy klubu, mówił niedawno, że wciąż trwają rozmowy z Fortuną. Według Tomasza Włodarczyka między klubami są spore rozbieżności.
- Fortuna stoi dość mocno na tym samym stanowisku. Satysfakcjonuje ją 1,5 mln, może 1,2 mln euro. Lech oferował 700 tysięcy euro - wyjaśnił Tomasz Włodarczyk.
- Z tego co słyszę Kownackim zaczynają się interesować inne kluby. Wpłynęło zapytanie od Slovana Bratysława. Jest jakiś czołowy klub z Grecji i Szwajcarii - dodał.
- Myślę, że mimo wszystko Lech jest dla niego priorytetem, ale to też nie będzie trwało w nieskończoność. Nie wiem, jakie jest zaangażowanie Lecha w ten transfer, czy jest w stanie dorzucić dodatkowe pieniądze - podsumował Włodarczyk.
Przy okazji zachęcamy Was do subskrybowania nas TUTAJ, dzięki czemu będziecie na bieżąco z naszymi kolejnymi materiałami i programami, w których nie zabraknie fantastycznych gości.
Źródło: Youtube Meczyki

Dyskusja 15