Zdecydowana odpowiedź na plotki ws. Roberta Lewandowskiego. "Bayern mu na to nie pozwoli"

Zdecydowana odpowiedź na plotki ws. Roberta Lewandowskiego. "Bayern mu na to nie pozwoli"
Philippe Ruiz / Xinhua / PressFocus
Autor: Maciej Pietrasik 2 gru 2021 | 17:35
W mediach znów zaczęły mnożyć się doniesienia na temat tego, że Robert Lewandowski miałby latem zmienić barwy klubowe. "Bild" twierdzi jednak, że ten scenariusz jest praktycznie niemożliwy.
Obecny kontrakt reprezentanta Polski z Bayernem Monachium wygasa w czerwcu 2023 roku. Kolejny, gdziekolwiek nie zostałby zawarty, będzie zapewne jego ostatnią wielką umową.
Dalsza część tekstu pod wideo
Z tego względu w mediach mnożą się plotki na temat przyszłości Lewandowskiego. Sporo było ich już latem, teraz znów przybrały na sile. Hiszpanie twierdzą, że snajper priorytetowo traktuje transfer do Realu Madryt.
W Anglii pojawiły się doniesienia na temat tego, że Polak może trafić do Chelsea. W przeciwną stronę miałby natomiast powędrować Timo Werner. Wygląda jednak na to, że niewiele jest w tym wszystkim prawdy.
Tak przynajmniej twierdzi "Bild". Niemcy są przekonani, że Lewandowski bardzo dobrze czuje się w Monachium i sam nie ma zamiaru nigdzie odchodzić.
Również sam Bayern nie bierze pod uwagę odejścia Polaka. Jego wkład w ostatnie sukcesy klubu i zdobywane seryjnie bramki są zbyt ważne dla włodarzy "Die Roten".
Za kilka miesięcy cała sprawa powinna się definitywnie wyjaśnić. Na wiosnę przyszłego roku zaplanowano rozmowy z Pinim Zahavim ws. nowego kontraktu dla Lewandowskiego.
Oglądaj
Oglądaj
  • Nieszablonowi eksperci
  • Największa przestrzeń studyjna
  • Niebawem sporo nowych formatów
Źródło: Bild

Dyskusja 21