"Coście dyletanci zrobili z tą FC Barceloną?". Następny żenujący mecz. Ekipa Koemana bez gola z Cadizem

"Coście dyletanci zrobili z tą Barceloną?". Następny żenujący mecz. Ekipa Koemana bez gola z Cadizem
screen / Twitter
Autor: Marcin Karbowski 23 wrz 2021 | 23:54
FC Barcelona znowu zawiodła. Drużyna Ronalda Koemana tylko zremisowała na wyjeździe z Cadiz 0:0.
Barcelona od początku miała miażdżącą przewagę, ale grała wolno i miała problem ze stworzeniem sobie klarownych okazji do strzelenia gola.
Goście przed przerwą oddali tylko jeden celny strzał. Czekali na niego aż do 31. minuty. Uderzał Depay, ale lekko i w środek bramki. Ledesma nie miał problemu ze złapaniem piłki.
Cadiz w pierwszej połowie nie oddał żadnego strzału. Gospodarze spróbowali szczęścia zaraz po przerwie. Groźnie uderzył Negredo, ale ter Stegen odbił piłkę. Niedługo później w odpowiedzi Ledesmę zatrudnił Depay.
Barcelona otrzymała cios w 65. minucie. Drugą żółtą kartkę otrzymał Frenkie de Jong. Holender bardzo szybko zapracował na wykluczenie - pierwszą karę dostał zaledwie trzy minuty wcześniej.
Koeman próbował reagować. Na boisku pojawili się Philippe Coutinho czy Riqui Puig, ale nie odmieniło to gry Barcelony. W przewadze odważniejsi byli za to zawodnicy Cadiz. Okazję miał choćby Sanchez, ale ter Stegen odbił piłkę.
Barcelona miała szansę, gdy po szybkiej kontrze przed polem karnym sfaulowany został Depay. Z rzutu wolnego strzelił Coutinho, ale nie trafił w światło bramki.
W doliczonym czasie działo się sporo. Ataki sunęły na obie bramki. Okazje miał i Cadiz, i Barcelona. Znów strzelał Depay, ale piłka po jego kopnięciu przeleciała pół metra obok słupka. Tuż przed ostatnim gwizdkiem jeszcze raz spróbowali gospodarze, ale piłkę po uderzeniu jednego z nich złapał ter Stegen.
0 - 0
23 wrz 2021 | 22:00 (zakończony)

Przebieg meczu

40'
J. Jonsson
46'
Salvador Sanchez Ponce
57'
Alberto Alvaro Perea Correoso
(S. Arzamendia)
A. Lozano
(Alvaro Negredo Sanchez)
73'
N. Gonzalez
(Gavi)
90'

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

Dyskusja 83

23 wrz 2021 | 23:56
0
Arsenal,Juventus,Barcelona-kluby pogrążone w największym kryzysie w tym sezonie.
24 wrz 2021 | 00:07
0
Arsenal to już dość długo w kryzysie...
24 wrz 2021 | 00:47
0
Że drużynie z katalonii nie dali minusowych punktów, za to, że mają już kolejny rok budżet na minusie na kwotę półtora miliarda euro to jestem zdziwiony. A że są w stanie z takim debetem dalej jakoś funkcjonować to szacunek, bo ja bym nie był. Jak jestem zadłużony na parę tysięcy zł, to źle sypiam, a co dopiero taka kwota.
24 wrz 2021 | 10:10
zapomiales o : Monaco, Man United, Magda gesler, schalke 04 ,Hammburger SV i duzo innych
0
24 wrz 2021 | 11:08
Man Utd to jeszcze jako tako sobie radzi,ale po takiej kadrze jaką mają trzeba od nich wymagać więcej.
0
W każdym razie nie można ich stawiać w jednym szeregu z Arsenalem,Juve i Barcą.
24 wrz 2021 | 11:15
a co to za kadra ? hmm sami nieudaczniki
0
a co to za kadra ? hmm sami nieudaczniki, tam nikogo nie ma
23 wrz 2021 | 23:58
0
W tym sezonie każdy mecz będzie wyzwaniem dla Barcelony.
24 wrz 2021 | 00:26
0
Oo to to, jak krótko i jak trafnie. Dokładnie, każdy mecz będzie miał bardzo duże prawdopodobieństwo, że skończy się zwycięstwem, porażką lub remisem, wszystkiego można oczekiwać.
25 wrz 2021 | 00:48
0
Nasstepny sezon to jest czas by polskie kluby lały Barce w lidze konferencji.
23 wrz 2021 | 23:57
No cóż, plus jest taki, że Koeman już na pewno odchodzi.
Szkoda komentować. Barca jest oczywiście w przebudowie i nie dziwię się za bardzo temu co się dzieje, ale... po prostu przykro się na to patrzy.
0
24 wrz 2021 | 00:01
Odejść odejdzie ale raczej nie tak szybko bo Barca raczej nie bedzie chciała mu tyle płacić za odprawę.
0
Odejść odejdzie ale raczej nie tak szybko bo Barca raczej nie bedzie chciała mu tyle płacić za odprawę zwłaszcza w tak trudnej sytuacji finansowej.
24 wrz 2021 | 00:08
0
Tytuł artykułu to bym zmienił. Na taki: "Słaby mecz Cadiz. Stracili punkty grając w przewadze ze słabo dysponowanym rywalem. Ter Stegen wybronił remis Barcelonie."
23 wrz 2021 | 23:55
Idę spać, tylko z jedną nadzieja...z nadzieją, że jutro przeczytam nagłówek ,,Koeman nie jest już trenerem Barcelony,,. Przecież tego nie da się oglądać. Barcelona oddaje jeden strzał w pierwszej połowie, a on po przerwie do ataku wstawia...Coutinho? Puiga?...nie...on wstawia Sergi kur.a Roberto!? Sergi Roberto!? Że co kur.a!? Nawet Brzęczek by tego nie wymyślił! Na szpicy tylko drugiego bramkarza brakowało. Od 1999 roku ogląd mecze Barcy i nie pamiętam, aby ten klub miał tak spierdo..ego trenera. Byli lepsi, byli gorsi, ale takiego ,,taktyka,, to nie było. Jak dla mnie, to nawet trener rezerw może ich prowadzić, byle nie ten idiota. Jak już Koeman będzie wypierd..al , to niech zabierze tego Boga futbolu vel De Jong którego sobie sprowadził do ataku...Ja w wieku 35 lat szybciej biegam i lepiej gram. Gość rusza się jak byłby upośledzony, albo jedną nogę mial. W polskiej ekstraklasie by sobie nie poradził. Także dobranoc dla wszystkich kibiców Barcy...czekamy na lepsze czasy, oby od jutra bez tego ryżego zjeba.
0
Idę spać, tylko z jedną nadzieja...z nadzieją, że jutro przeczytam nagłówek ,,Koeman nie jest już trenerem Barcelony,,. Przecież tego nie da się oglądać. Barcelona oddaje jeden strzał w pierwszej połowie, a on po przerwie do ataku wstawia...Coutinho? Puiga?...nie...on wstawia Sergi kur.a Roberto!? Sergi Roberto!? Że co kur.a!? Nawet Brzęczek by tego nie wymyślił! Na szpicy tylko drugiego bramkarza brakowało. Od 1999 roku oglądam mecze Barcy i nie pamiętam, aby ten klub miał tak spierdo..ego trenera. Byli lepsi, byli gorsi, ale takiego ,,taktyka,, to nie było. Jak dla mnie, to nawet trener rezerw może ich prowadzić, byle nie ten idiota. Jak już Koeman będzie wypierd..al , to niech zabierze tego Boga futbolu vel De Jong którego sobie sprowadził do ataku...Ja w wieku 35 lat szybciej biegam i lepiej gram. Gość rusza się jak byłby upośledzony, albo jedną nogę mial. W polskiej ekstraklasie by sobie nie poradził. Także dobranoc dla wszystkich kibiców Barcy...czekamy na lepsze czasy, oby od jutra bez tego ryżego zjeba.
23 wrz 2021 | 23:59
0
Co racja, to racja, ale Setien był dużo gorszy i miał w dodatku dużo silniejszą kadrę. Koeman drugim Cruyfem nie zostanie, ale co inny szkoleniowiec by zrobił z tym szrotem jaki został? Barcelona będzie się odbudowywać przez kolejne kilka lat, wy visca świry musicie się z tym w końcu pogodzić.
24 wrz 2021 | 00:14
0
Dostajesz minusy, a prawdę napisałeś - zmiana trenera tu nic nie pomoże. Koeman nie jest idealny, ale to i tak poziom wyżej niż Setien, bo on chociaż kombinuje, próbuje.
24 wrz 2021 | 00:33
0
Setien gorszy? Przyszedł gdy Valverde zrobił 40 punktów (najgorszy wynik od 17 lat), bez przedsezonowego przygotowania, drużyna go nie chciała a nawet nie szanowała, a mając dużo trudniejsze mecze wyjazdowe + przerwę covidową, zrobił więcej punktów. A Koeman w pierwszej połowie pierwszego sezonu zrobił jeszcze mniej punktów niż Valverde (37), 2 sezon zaczyna z jeszcze gorszą grą niż rok temu. 8:2 z Bayernem i nagonka medialna strasznie przeinaczają obraz pracy Setiena.
24 wrz 2021 | 00:51
0
Kogo miał w składzie Setien a kogo ma Rudy. To jak porównywać BMW M5 do jakiejś wersji 140 konnej. To i to BMW
24 wrz 2021 | 00:10
0
A ja żałuję, że El Classico nie jest już w najbliższy weekend. Patrząc na skład i formę grajków z katalonii oraz na dyspozycję Karima, Viniego, Asencio i spółki, to mogłoby być bardzo ciekawie ;D
24 wrz 2021 | 08:15
0
Te ekspert. A kiedy Coutinho zrobił coś dobrego w meczu dla Barcelony bo nie przypominam sobie? Żaden szkoleniowiec na niego nie stawiał. Widocznie nie bez powodu.
24 wrz 2021 | 00:04
0
Fajna ta barca, taka nie za mocna
0
Żenujące i żałosne to było zachowanie Busquetsa w końcówce. Zwykłe chamstwo,które nie przystoi żadnemu zawodnikowi,a już na pewno nie kapitanowi takiego klubu. Ogólnie strasznie słaby mecz Barcelony,ale remis chyba sprawiedliwy,bo oba zespoły miały swoje sytuacje
24 wrz 2021 | 00:34
0
Ratowali się jak mogli. Myślę że w tej sytuacji z Busquetsa wylała się frustracja.
0
Ja pierdziu kiedyś takiemu cadizowi to Barca do przerwy ładowała z 5 bramek A teraz nawet bramki nie mogą strzelić szok
0
Ta gra będzie tak wyglądała w tym sezonie. Połowa tabeli. Nie ma co ich meczy oznaczać jako "Pilne". To niestety będzie drugi AC Milan
24 wrz 2021 | 00:25
0
Na szczęście Milan zdaje się że już wyszedł z kryzysu, bardzo przykro się patrzyło na ich problemy w kilku ostatnich latach.
24 wrz 2021 | 00:05
0
Chude lata na Camp Nou się szykują..
24 wrz 2021 | 00:06
0
Bez Messiego i pomocy sędziów, Barcelona zawsze by tak grała.
0
Tytuł jest bardzo mylący. To Cadiz zeszło z tego meczu z niedosytem miało w drugiej połowie tyle okazji a Busquets w końcowce mega nie fair. Real ma otwartą drogę na mistrza
0
Tak, stuprocentowa okazja Depaya na 1:0 w końcówce to faktycznie niedosyt dla Cadizu.
0
serio to była jedyna z niewielu
24 wrz 2021 | 00:00
0
Już przed pierwszym meczem sezonu było wiadomo, że o mistrzostwo Real stoczy walkę tylko i wyłącznie z Atletico.
0
Rudy ! Trzymaj się swojego stołka! Nie daj się wyjeba%!! Klub potrzebuje twojej twardej ręki XD sprowadź ich do 2 ligi ! Ronaldzie...Ohh nasz ronaldzie XDD
0
Brakuje tu takiego gościa który by wziął grę na siebie. Depay na koniec dwie setki w przeciągu 2 minut. Oddać Grieezmana a zostawić Umtitiego Coutinho Dembele czy Busqetsa XD co tu można więcej napisać
0
Z bólem trzeba przyznać, że Barcelona zbiera to, co siała przez ostatnią dekadę...Nie zmienia to faktu, że Koeman to trener lepszy od Pastuszka tylko nazwiskiem - gdzie by on nie trenował, sukcesów i stylu nie było. Sęk w tym, że nikt dobry nie przyjdzie sprzątać tej stajni Augiasza i na nikogo dobrego Barcelony nie stać.
0
Kataloński średniak po raz kolejny urywa punkty faworytowi, szok!
24 wrz 2021 | 00:16
0
Z taką Barceloną to myślę że Legia by wygrała.
24 wrz 2021 | 06:30
0
Na dziś, kto by nie zmienił Koemana, to z tymi zawodnikami nic nie zrobi. Jakieś 75% podstawowego składu, jest do wyj....nia w trybie natychmiastowym w innym przypadku max 7 miejsce na koniec sezonu.
24 wrz 2021 | 00:52
0
Mówiłem trzy mecze temu że zabawa się dopiero zaczyna..kurwa z Lechem bym ich wystawił tera historyczny wynik by był
24 wrz 2021 | 00:53
Ja to bym chciał zobaczyć top 10 zjebane artykuły, ciekawe kto by był na 1 miejscu
0
Ja to bym chciał zobaczyć top 10 spierdolone artykuły, ciekawe kto by był na 1 miejscu
24 wrz 2021 | 00:48
0
Jestem kibicem Realu i zawsze lubiłem te emocje związane z walką pomiędzy naszymi klubami czy to na Hiszpańskim czy na europejskim podwórku... Na Gran Derbi to się czlowiek nie mógł doczekać, a teraz aż żal oglądać w jak tragicznej sytuacji jest Barca... wystarczy popatrzeć na skład, ile tu jest nowych nazwisk, kombinacji, pozycji dla zawodników - po prostu totalny chaos, który mogą nadrabiać jedynie umiejętnościami poszczególnych zawodników.
Polityka transferowa w ostatnich latach tragiczna, niewypałów transferowych więcej niż w jakimkolwiek innym klubie, brak stawiania na młodych perspektywicznych zawodników, którzy mogli ograć się jeszcze przy Pique, Xavim i Iniescie, Messim i Suarezie - słowem stawiania na gości z DNA/ mentalnością Barcy. Taki Thiago mógł być spokojnie fundamentem pod kolejne pokolenie i grałby jeszcze przez kilka dobrych sezonów a teraz przydałby się tam jak mało kto.
Zamiast tego inwestycje w graczy, którzy mieli dobry jeden sezon gry i na tym się skończyło... o ile np. taki De Jong kiedykolwiek miał dobry sezon.
Mam nadzieję, że ktoś przywróci temu klubowi jego dawien blask i znowu będziemy oglądać ich walkę o wszystkie tytułu a nie tylko cień starej Blaugrany i kto wie czy w ogóle walkę o europejskie rozgrywki...